Мукачівська єпархія не коментує зникнення свого секретаря

мурникВостаннє секретаря Мукачівської єпархії Української православної церкви Московського патріархату публічно бачили  у грудні 2012 року на так званих передріздвяних зустрічах духовенства у Закарпатській ОДА. Саме Петро Мурник представляв Мукачівську єпархію.

Де перебуває один з високопоставлених духовників Мукачівської православної єпархії останні місяці – ніхто не знає. Тим часом містом ширяться різні версії щодо зникнення Петра Мурника.

Як зауважують в листі до редакції віряни, зникнення протоієрея їх особливо насторожує з огляду на нещодавній скандал із зникненням 2 монашок Покровського монастиря у Печерській Лаврі, яких шукали 3 дні. Тоді та темна історія була пов’язана з махінаціями з великими грошима та автомобілями Лексус. Більше того, вже після знайдення та повернення монашок у монастир, ті остерігалися повторного викрадення та тортур.

І ось тут чергова темна історія у Московському патріархаті: закарпатські вірники взагалі сумніваються, чи шукає хтось Петра Мурника, оскільки інформації про його місцезнаходження нема жодної.

У Мукачівській єпархії поки не коментують ситуацію з зникненням Петра Мурника. Жодної офіційної інформації нема і з міліції.

mukachevo.net

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *