Мукачівські керманичі освіти назловживали на 700 тисяч гривень

Мукачівські керманичі освіти назловживали на 700 тисяч гривень
мукачевоПід час ревізії фінансово-господарської діяльності управління освіти Мукачівської міської ради працівники Держфінінспекції в Закарпатській області виявили порушення, які призвели до втрат бюджетних коштів на загальну суму майже 773 тис. грн.
Зокрема, ревізія дотримання законодавства при встановленні посадових окладів, тарифних ставок у січні-лютому 2013 року встановила нарахування і виплату заробітної платні у завищених розмірах. Зайві витрати на зарплату склали 113,2 тис. грн. та, відповідно, зайві перерахування єдиного внеску – 40,5 тис. грн. Загалом порушення на суму 153,7 тис. грн. було відшкодовано у повному обсязі під час проведення ревізії.
Внаслідок перерахування бюджетних коштів управлінням освіти приватному навчальному закладу на виконання Програми «Підтримка та розвиток Мукачівського ліцею ім. Святого Іштвана з профільним навчанням інформатики та іноземних мов», всупереч вимогам чинного законодавства, Мукачівському міському бюджету завдано матеріальних збитків на суму 149,4 тис. грн.
Окрім того, управління освіти у лютому 2013 року погасило заборгованість за минулий період (листопад-грудень 2012 року) на суму 395,78 тис. грн., яка в органах державного казначейства не зареєстрована, що призвело до зайвої оплати коштів внаслідок завищення обсягів наданих послуг із гарячого харчування учнів у січні-лютому ц.р. на вказану суму.
Під час ревізії також було виявлено нецільове використання бюджетних коштів на 44,3 тис. грн. через погашення кредиторської заборгованості окремих підвідомчих установ за рахунок коштів, передбачених для утримання інших підвідомчих установ. Також зафіксовано фінансування за рахунок бюджетних коштів витрат сторонніх осіб та завищення вартості виконаних ремонтно-будівельних робіт.
За результатами проведеної ревізії на 17 осіб, які допустили порушення, складено протоколи про адміністративне правопорушення за статтею 164-2 КУпАП, 1 протокол за порушення законодавства за ст. 164-12 КУпАП та 5 протоколів за порушення законодавства у сфері державних закупівель за ст.164-14 КУпАП.
Про результати ревізії поінформовано правоохоронні органи Закарпатської області та виконавчий комітет Мукачівської міської ради.Прес-служба Держфінінспекції в Закарпатській області.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *