Мукачево єдине з населених пунктів Закарпаття не поміняло вказівники вулиць, перейменованих на честь загиблих на Донбасі героїв (ФОТО)

        На вулицях Мукачева, перейменованих у рамках закону «про декомунізацію» на честь загиблих на Донбасі героїв, досі висять прокомуністичні назви Жовтнева, Колгоспна, Петровського тощо. Перейменування вулиць у березні цього року здійснив своїм розпорядженням голова ОДА Геннадій Москаль, оскільки міська влада не виконала Закон України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону їхньої символіки» у відведений строк. Сім вулиць міста отримали назви на честь бійців 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади, котрі віддали свої життя, відстоюючи суверенітет і територіальну цілісність України на Донбасі. Усі вони поховані в Мукачеві.
– Після перейменування ми неодноразово вказували керівникам органів місцевого самоврядування (у тому числі Мукачева) на необхідність заміни табличок, виготовленням і встановленням яких має займатися місцева влада, – зазначає Г.Москаль. – Оскільки старі таблички не були замінені, ми самі замовили нові й передали їх у кожен населений пункт області з  тим, щоб приурочити відкриття перейменованих назв до Дня захисника України 14 жовтня. По всій області таблички встановили і тільки одне Мукачево залишилося «прокомуністичним». Міська влада й сама нічого не зробила, і навіть не вивісила те, що зробили інші. Замість прізвищ загиблих героїв, на вулицях міста досі висять назви Жовтнева, Колгоспна, Петровського і т.д. І це є свідченням, що Мукачівська мерія неспроможна зробити навіть елементарних речей для увіковічнення пам’яті тих, хто віддав свої життя за Україну.

tab tab2

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *