Москаль: «За обласний бюджет у новій редакції проголосувала в тому числі фракція «ЄЦ», то чого тепер кричати «всьо пропало»?

Москаль: «За обласний бюджет у новій редакції проголосувала в тому числі фракція «ЄЦ», то чого тепер кричати «всьо пропало»?

– Мені дивно спостерігати за шумом, який здійняли представники «Єдиного центру» у зв’язку з прийняттям обласного бюджету в новій редакції (в частині фінансування профтехосвіти), – коментує Геннадій Москаль різкі заяви деяких депутатів від «ЄЦ» після пленарного засідання обласної ради.

–  По-перше, депутати тільки привели обласний бюджет у відповідність до бюджетного кодексу та «Закону про бюджет України». При всьому бажанні ми не можемо перекласти фінансування профтехосвіти в містах обласного підпорядкування з міських бюджетів на обласний, оскільки це суперечить законодавству.
По-друге, Державний бюджет на 2016 рік приймала Верховна Рада України. Це дійсно дуже поганий бюджет, який перекладає значну частину фінансування на місця. Але я нагадаю, що за цей бюджет, у тому числі норму про фінансування профтехосвіти на місцях, крім Ласло Брензовича проголосували всі народні депутати від Закарпаття. Включно з представником Мукачева Віктором Балогою і всією його файтою. Щось я не бачив з їхнього боку жодних критичних зауважень чи спроб блокувати трибуну Верховної Ради при голосуванні. То чому «Єдиний центр» тоді змовчав, а тепер, коли ми тільки привели обласний бюджет у відповідність до прийнятого парламентом Держбюджету, раптом прокинувся?

Шановні, чому ви не організовували мітинги в Синяку з вимогою до Балоги не голосувати за бюджет, який вимиває з Мукачева (та інших обласних міст) купу грошей на профтехосвіту?
По-третє, як не соромно поширювати заяви про те, що фракція «Єдиного центру» категорично відмовилася голосувати за «антинародний» бюджет області…? За нову редакцію обласного бюджету голосували представники всіх фракцій, а «ЄЦ» віддав аж сім голосів, один із яких – дружини Віктора Балоги Оксани Балоги. Тому «Єдиному центру» слід перестати дурити народ різними казочками, визначитися, хто вони, що робить їхній «няньо» у Верховній Раді, і куди рухатися далі, а не перекладати проблеми з хворої голови на здорову!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Одна відповідь до “Москаль: «За обласний бюджет у новій редакції проголосувала в тому числі фракція «ЄЦ», то чого тепер кричати «всьо пропало»?”

  1. та то такий стиль у ЄЦувців, кричати, піднімати гвалт, бо на злодіях шапка горить.
    Сю так звану партейку одного клану давно пора ліквідувати, як ракову пухлину.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *