Категорії Новини

Москаль прокоментував вихід закарпатського нардепа Петьовки з «ЄЦу»

Петьовка–  Те, що в наступному році будуть парламентські вибори, уже ні в кого сумнівів немає. Теперішній парламент, на жаль, себе скомпрометував, тому про необхідність його перезавантаження говорить практично вся політична еліта. Нові вибори відбудуться по тій же схемі, що й цьогорічні місцеві – в Україні залишиться 450 округів (на окупованій території, звичайно, нікого не обиратимуть), а у Верховну Раду потраплять представники тих партій, що подолають 5-відсотковий бар’єр.

«Єдиний центр» зможе виставити кількох реальних кандидатів тільки на Закарпатті, але якщо навіть допустити такий фантастичний сценарій, що за них проголосують усі виборці області (що абсолютно нереально), «ЄЦ» і близько не набере необхідних 5 відсотків, оскільки на Закарпатті проживає всього близько 2,6 відсотків виборців України. В інших областях за кандидатів від «ЄЦ» ніхто не проголосує, тому ті політики, що мають клепку в голові, покидають цю сімейну партію жирних котів. Василь Петьовка – найбільш прагматичний і нормальний із цієї закарпатської «файти», він зрозумів, що для «ЄЦ» скоро прийде «…єц», тому й зробив цілком правильний крок.

«Єдиний центр» жевріє тільки до наступних парламентських виборів, а потім разом зі своїми Мазераті, броньованими «Мерседесами» й численною охороною потрапить туди, де йому давно приготовлене місце – на смітник історії.

2 коментаря

Мене не дивує крок Петьовки, це продуманий хід коня. Йому нічого не залишилося, як тікати від свого кузена, який усім своїм браткам та блазням зашморг на шиї надіває.

засідання у ВР уже закінчили свою роботу, так як усі брати окрім Івана та Віктора, проводять прийом у своїй резиденції у Мувкачеві, у Світ кави, нині наприклад з ними прокурвор Руслан Біловар засідав, і не один раз, а постійно, так що справи рішають силні наші.

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *