Москаль посадив перед ОДА ялинку, яка в майбутньому перетвориться на головну новорічну прикрасу Закарпаття ( ФОТО)

Москаль посадив перед ОДА ялинку, яка в майбутньому перетвориться на головну новорічну прикрасу Закарпаття ( ФОТО)

У понеділок (27.03) Геннадій Москаль власноруч посадив перед будівлею Закарпатської облдержадміністрації ялинку з розсадника Ужгородського держлісгоспу. Деревце ростиме в розарії на центральному газоні між флагштоком і фонтаном, воно гармоніюватиме з двома «дорослими» ялинками, що були посаджені ще в часи Чехословаччини й ростуть перед медичним факультетом Ужгородського національного університету.
–  Ми прикрасимо це дерево на Новорічні свята вже наступного року паралельно з привозною ялинкою, яку за традицією встановлюють на площі Народній, – зазначив Г.Москаль. – А в перспективі саме ця жива ялинка стане головною новорічною прикрасою Закарпаття, тому необхідність щороку рубати дерево в горах і привозити в Ужгород відпаде сама по собі. Сподіваюся, вічнозелене деревце не пошкодять вандали, і воно спокійно виросте на радість усім людям.
Голова ОДА нагадав присутнім журналістам, що в 2016 році вирубка лісу на Закарпатті скоротилася на 7 відсотків, порівняно з 2015-м, а кількість підприємств, що займаються глибинною переробкою деревини зросла в півтора рази. Крім того, Закарпаття стало єдиною областю в Україні, яка не вивозить деревину за кордон ні в круглому, ні в технологічному, ні в паливному вигляді. Тому посаджена на площі Народній ялинка – це символічний крок ОДА для подальшого збереження Карпат.

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.