Москаль передав військовим партію спецзасобів від американського благодійника

Москаль передав військовим партію спецзасобів від американського благодійника

Прилад нічного бачення, біноклі, захисні окуляри та рюкзаки для води – чергову партію нових спецзасобів передав бійцям 128-ї окремої гірсько-піхотної механізованої бригади виходець із Закарпаття, який мешкає в США.
Спорядження від імені мецената бійцям вручив голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль. Керівник області подякував закарпатським військовим за героїзм та звитягу, побажав їм успіхів у боротьбі з ворогом на сході держави.
– Будь-яка допомога для військових важлива, – наголосив командир 15-го окремого гірсько-піхотного батальйону Олександр Паламарчук. – Наші бійці  забезпечені подібними спецзасобами, але зайвого обладнання на полі бою не буває.
Підполковник щиро подякував меценату за допомогу і запевнив, що особисто доставить його закарпатським підрозділам, оскільки за тиждень повертається на схід. За словами командира, нині підрозділи 128-ї окремої гірсько-піхотної механізованої бригади дислокуються в найгарячіших точках Донеччини – біля сіл Опитне та Піски, в районі шахти «Бутовка».

moskal moskal2 moskal3

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *