Москаль на Гуцульщині. “1+1” добралося до закарпатської глибинки

Москаль на Гуцульщині. “1+1” добралося до закарпатської глибинки

гуцулВлітку телеканал “1+1” планує початок зйомки комедії про пригоди московського мажора в глухому закарпатському селі. Про це сьогодні, 14 травня, повідомили керівники каналу під час зустрічі з журналістами.

На початку липня «1+1» розпочне зйомки пілоту ситкому «Останній москаль» про пригоди московського мажора  у маленькому гуцульському селі. Про це розказала головний продюсер серіалів та фільмів «1+1» Олена Васильєва.

Це авторська розробка каналу, яка стала результатом так званої «Творчої лабораторії авторів», яку «1+1» провів серед своїх співробітників за участю режисерів британського  суспільного мовника ВВС.

Автором сценарію виступив співробітник «1+1» Микола Куцик. Виробництво ситкому здійснюватиметься силами «1+1 продакшн». Заплановано 20 серій.

Для роботи над ситкомом «1+1» залучить також британського режисера Кріса Коттема. Пан Костем на телебаченні понад 11 років, за цей час працював у різних жанрах, серед них комедії, драми та документальні стрічки, знімає для BBC1,  BBC4, Sky та інших.

За словами генерального директора групи «1+1» Олександра Ткаченка, що прокоментував новину про зйомки серіалу, залучення британського режисера дасть фахівцям «1+1 продакшин» необхідний досвід і експертизу у зйомках ситкомів. Наразі досвід такого продакшину мають російські телеканали, що починали виробництво власних ситкомів під супроводом американських фахівців.

За сюжетом головний герой московський мажор Валера після того, як його батько зник у Британії, рятуючись від працівників ФСБ і мафії, випадково дізнається про існування дядька Івана, що мешкає на Гуцульщині. Без закордонного паспорта й всього з сотнею доларів у кишені у Валери лишається тільки один варіант – знайти дядька і сховатися у нього, поки батько «розрулить ситуацію». Так юнак потрапляє у гуцульське село, куди ще ніколи не ступала нога «москаля». Тепер у нього два виходи: змінитися самому або змінити гуцулів.

«Наша історія є результатом роботи міжнародної команди і в жодному разі не має на меті  висміяти чиюсь культуру. Це класичний сюжет про молоду людину “не в своїй тарілці”, а об’єктом сатири в проекті є культурні стереотипи», – зазначила пані Васильєва.

«Телекритика»


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.