Хостел ALINA від 110 гривень за місце.

Моніторинг електронних закупівель Закарпатської області

Моніторинг електронних закупівель Закарпатської області

Протягом півроку оголошено 16 196 закупівель загальною очікуваною вартістю 10,9 млрд. грн. Поточна сума договорів – 5,2 млрд. грн. 647 закупівель (3,9% від загальної кількості закупівель) – медичні, загальна очікувана вартість яких становить 251,61 млн. грн. У звітному періоді успішно завершились закупівлі на суму 199,5 млн. грн, загальна економія коштів у яких становить 7%. Третина оголошених закупівель проведена за конкурентними процедурами – 225, де лише 8,9% – допорогові закупівлі.  Це свідчить про використання замовниками системи електронних закупівель виключно на вимогу законодавства, нівелюючи при цьому можливості використання «ProZorro» задля заощадження. 

За пів року в Ужгороді зекономили на державних закупівлях понад 20 млн. грн. У системі публічних закупівель «ProZorro» здійснено 723 закупівлі на загальну суму 223 млн. грн, з яких 195 закупівель проведено конкурентними процедурами на загальну суму 151 млн. грн. 

Минулого року Закарпаття здійснило найменшу в Україні кількість закупівель у системі «ProZorro». Там оголосили всього 2 898 торгів. Проте за вартістю закупівель, регіон може конкурувати з лідерами системи. Влада області виділила з бюджету 15,9 млрд грн.

Автор: Марія Мигаль

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *