“Молоду” команду Балоги звинуватили в мародерстві майна громади

“Молоду” команду Балоги звинуватили в мародерстві майна громади

Єдиноцентрист, молодий, амбітний, цілеспрямований, нахабний дрібний злодюжка, який створив в Мукачеві нову молоду команду зі старих Балогівських підлабузників! Про це йдеться в інформаційному повідомленні Громадської організації “Сила Вільних Людей”.

Дерибан землі – продаж з молотка на аукціонах землі яка належить громаді не за ринковою вартістю, а за заниженими на 90% цінами, а потім на цих землях будують “Сільверланди”, або перепродують її третім особам вже за ринковими цінами таким чином обікравши місто на десятки, а часто й сотні тисяч доларів США!
Крадіжка та мародерство аеропорту – аеропорт належав до власності Павшинської громади, але не дивлячись на це Мукачівська “Балогівська” рада голосує за рішення відібрати від Павшина аеропорт не маючи на це жодного права, і за допомогою ставлеників Балоги на рівні області успішно прокручує цю аферу. Це те саме, що Ваш сусід не маючи на це законних прав, але маючи гроші та знайомства вирішив забрати у Вас частину Вашого двору чи будинку, а Ви просто безпомічні! Балоги успішно захоплюють аеропорт та розкрадають його шаленими темпами, злітна смуга була розпродана та вивезена в лічені дні, а гроші від їх продажу осіли в кишенях Балог! Прокуратура Мукачева відкрила кримінальне провадження за цим фактом!
Крадіжка автостанції – автостанція належала до комунальної власності міста тобто це була спільна власність Мукачівців, яка територіально розташована в місці, яке відноситься до центральної частини міста. Відповідно до тарифів які затверджені Міською радою вартість автостанції оцінювалась близько 30 000 000 гривень, але мер Мукачева особисто пролобіював прийняття в кишеньковій міській раді рішення про продаж автостанції лише за 10 000 000 грн. Думаю не варто розказувати куди пішли решта 20 000 000 грн.
Афера з автобусами – це не єдиний випадок коли чиновники Мукачівської міськради порушуючи законодавство пишуть вимоги до предмета закупівлі під конкретного виробника, таким чином обманюючи запущену в Україні систему державних закупівель ПРОЗОРО, а люди які хоч раз мали справу з Мукачівськими чинушами знають, що жодне рішення навіть дріб’язкове не приймається там без погодження у мера, там відбувається тотальний контроль, і як результат часто маємо ситуацію коли рішення приймаються не фахівцями, а мером з американською освітою! Тому можна сказати з впевненістю, що це афера мера Мукачева, це його винагорода у розмірі 10% від суми закупівлі, тобто завищена вартість на 4 700 000 грн це 10% відкату з 44 000 000 грн.
Таким чином Мер вже заробив на своїй посаді понад 25 000 000 грн лише з наведених афер та зрозуміло, що зарплату в розмірі 100 000 грн в рік йому не треба. З цих вкрадених у громади грошей яких місту не вистачає на дороги, тротуари, парки, та на інші численні проблемні питання міста, мер з легкістю профінансує чергову передвиборчу кампанію, купить квіти вчителям та привітає випускників, пожертвує на церкву пару тисяч гривень, щоб йому відпустили гріхи та можливо допоможе 2-3 важкохворим у лікуванні, щоб очистити совість та підняти рейтинг до наступних виборів коштом громади Мукачева.
А до вкраденої мером суми слід додати, ще вкрадені кошти рядовими чиновникам міськради, адже як ми бачимо Вони теж не бідні та отримують багатомільйонні подарунки невідомо за які заслуги, та новенькі квартири в новобудовах, які коштують понад сотню тисяч доларів США!
Всім прибічникам (підлабузникам) та рабам які належать Балогам, прохання до Вас ОТЯМТЕСЬ, подивіться, що Ви накоїли!
Звільніться від залежності, Ви варті більшого!
Саме завдяки Вашому авторитету Балоги приходять до влади, саме тому у лавах ЄЦ зібрані всі вчителі, директори, лікарі, науковці та духівництво які в свій час продались за дешево та користуючись авторитетом у простих людей забезпечують Балогам перемогу на виборах. Ви використовуєте свій авторитет для обману простих людей кожен раз обіцяючи їм зміни на краще знаючи, що нічого не зміниться, оскільки цілі у Балог інші!
Балога без Вас ніхто і звати його ніяк, без Вашої авторитетної підтримки, у нього грошей не вистачить, щоб купити достатньо голосів!
Отямтесь, перестаньте прислуговувати злодіям, Ви можете зробити життя достойним для всіх, а не тільки для Вашого власника!
Багато Ваших колег вже зробили це перед останніми виборами черга за Вами!
#Балога #БалогаАндрій #Мукачево #Місто1 #Аферисти #Корупція #ЄдинийЦентр

Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *