Letyshops

Молоді закарпатські лікарі проти Шніцера

ШніцерСьогодні в Ужгородському прес-клубі відбулася зустріч, під час якої молоді закарпатські медики виступили проти Романа Шніцера

Вони кажуть, що його перебування на посаді є непрозорим.

Справа у тім, що Роман Шніцер, котрий очолює управління охорони здоров’я Закарпатської ОДА з 30 березня 2010 року, був та навіть залишився членом Партії Регіонів.

Це не задовольняло активістів ще з революційних часів.

Активістка, лікар-інтерн, Христина Щубелка зазначила, що наразі у краї ніби змінилася влада, політичні умови, вище керівництво. “Відповідно очікувалося, що зміняться і керівники у різних галузях. Зокрема, у сфері охорони здоров’я начальником досі залишається регіонал Роман Шніцер”, – каже Христина Щубелка.
Як розповіла Х.Щубелка, узимку, під час революційних подій, він пішов на лікарняний. За той час нічим не допоміг протестувальникам. Ні він, ні його заступники з ПР не вийшли і свою думку про ті події не висловлювали.

У травні Роман Шніцер написав заяву на звільнення та, як стверджувалося, послав її до Міністерства. Протягом визначених законом 2 тижнів відповіді так і не було.

Втім, за її словами, 27 червня з’явилася заява про те, що Міністерство звільнення не погодило, хоча ще 11 червня у відповіді на запит “Карпатської України” заступник міністра ЗМІ відповів, що жодне подання а звільнення до Міністерства не надходило.

Крім того, за словами лікаря-інфекціоніста Віктора Петрова, для підтримки Романа Шніцера було створено Громадську Раду при УОЗ. Вона, на його думку, є штучною та була створена виключно для того, аби залишити Шніцера на його посаді, Така думка була висловлена Громадською Радою 8 липня.

Таким чином на даний момент Роман Шніцер залишається начальником управління охорони здоров’я Закарпатської ОДА.

zaholovok.com.ua

Doc.ua запис до лікаря
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *