Молоді закарпатські художники “захищаються” в Галереї Ілька

 В ужгородській «Галереї Ілько» триває захист дипломних робіт студентів Закарпатського художнього інституту та Коледжу мистецтв ім. А.Ерделі.

галерея2

 

Всього 89 робіт цього дня представлені у галереї – це роботи студентів, котрі претендують на дипломи бакалаврів та спеціалістів за напрямками: дизайн, живопис, художня обробка металу, дерева та кераміка. Оцінює роботи комісія на чолі з Президентом Національної академії мистецтв України Андрієм Чебикіним.

 

 

Деякі проекти виконані на замовлення органів місцевого самоврядування:

 

 

Буває таке, що сільради просять виготовити проект реконструкції занедбаної території, садочків інших об’єктів. Такі дипломні роботи ви можете побачити і сьогодні, – розповіла проректор з навчально-методичної роботи ЗХІ Марина Кияк.

 

 

Оглянув роботи випускників і керівник краю Олександр Ледида.

 

 

– Сьогодні ми маємо нагоду побачити роботи випускників – дизайнерів, художників. Попит на таких спеціалістів сьогодні великий, особливо у приватній сфері. Зі свого боку, ми сприяємо тому, щоб кваліфіковані спеціалісти мали можливість влаштуватися на перше робоче місце, яке є багато у чому визначальним у подальшому кар’єрному рості молодих закарпатців. Особливі умови для працевлаштування молоді доручив створити у кожному регіоні Президент України – зараз ми працюємо над реалізацією новацій закону «Про зайнятість населення», – відзначив Олександр Ледида.

галерея

 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *