Doc.ua запис до лікаря

Міжнародні військові навчання пройшли на Виноградівщині

військові-навчання5 вересня біля села Тросник Виноградівського району відбулися військові навчання «Світла лавина − 2014». Інженерні підрозділи міжнародного батальйону «Тиса» − з Угорщини, Румунії, Словаччини та України демонстрували свій військовий вишкіл. У навчаннях взяли участь близько 200 чоловік. Крім військових були і мобілізовані українці, які після навчань відправляться на Схід. 

За сценарієм, військові займалися ліквідацією наслідків повені та допомагали місцевому населенню. Саме тому відпрацьовувалися всі можливі ситуації після стихійного лиха. Бойова техніка розчищала дерева, перевозила людей з одного берега на інший, будувався міст через річку, витягували машину, яка затонула. А також військові спробували воду з Тиси, для чого була встановлена військова фільтрувальна станція. Уся представлена техніка використовується в надзвичайних ситуаціях, при посиленні дамб, снігових завалах. На приклад, плаваючий транспортер ПТС-2, в народі − амфібія, застосовувався під час повеней на Закарпатті. На навчаннях амфібія транспортувала через річку техніку. 

− Навчання пройшли успішно, − зазначив в.о. заступника начальника генштабу ЗС України генерал-лейтенант Сергій Бессараб. — Ми бачили результат взаємодії підрозділів різних держав, які навчалися застосовувати техніку, а військові цих країн навіть вивчили українську.

Керівництво генштабу кран-учасниць теж залишилося задоволеним цими спільними навчаннями. Адже це можливість обмінятися досвідом. 

− Ми підтримуємо Україну. Наш прем’єр завжди наголошує на тому, що найкраще жити, коли наші кордони знаходяться в мирному стані, −наголосив генерал-майор Румунії Думітру Скарлат.

Наступного року навчання міжнародного батальйону відбудуться в Угорщині.

Doc.ua запис до лікаря
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *