Міжгірці проти політичної корупції ЄЦу

Міжгірці проти політичної корупції ЄЦу

гривняМи писали – міжгірці читали…
І не лише читали, але й робили свої висновки. Йдеться наразі про репортаж «Трибуни» під назвою «На Майдан виходять тіні…» Цілком згоден, що міжгірці хочуть змін у своєму житті, як і всі українці. Пора завершувати з терором беззаконня – причини наших нестатків і трагедій. Він, цей терор, «дістав» усіх. Не забуваймо ж про те, що не згадав автор репортажу В. Зубач, що на мітингу біля РДА, скажімо, представник «Удару» згадував, що влада минулого часу має бути розпущена, оскільки була відверто куплена. Наприклад, представниками «Єдиного Центру». Представники «ЄЦ» на виборах по-базарному скупили всі мандати. Люди говорили, що представник цієї політичної сили пан Кічковський носив під час виборів скрізь, куди потрібно, гроші, «як дрова».
Критикуємо ми в розмовах (і цілком справедливо) і служителів харківської полонянки. Наприклад, депутат від БЮТу Валерій Пиринець має недобру репутацію основного рушія непевних справ, пов’язаних із зловживаннями при використанні лісових багатств краю на території нашого району. Якщо я не правий, то хай своє слово скажуть відповідні правоохоронні органи, які прийдуть на місце корумпованих. Якщо пан Валерій не згоден із цими твердженнями – то ініціативна група подасть ряд документів і явних спостережень за його діяльністю.
В центрі Міжгір’я викликає чимало пересудів «Вавилонська 5-поверхова вежа», що споруджується без законних дозволів, відомого всім Сергія Стецюнича. Пора йому зробити свою будову законною. Як і Федору Чупу, не мстити за все, що з ним кепського зробили при владі Януковича, а теж продовжувати своє життя тільки на законних засадах. Боротьба за особисті статки не завжди є боротьбою за вищу Істину. Кожен спроможний зрозуміти це.
Сердиті ми і на своїх депутатів, що сміли наживатися на гуманітарній допомозі в той час, коли до неї так і не дістали доступу верховинці, яким ця «гуманітарка» була вкрай необхідна. Через це, зокрема, ми, міжгірці, висловили свою недовіру районній прокуратурі, місцевим суду, ДАІ, ДВС.
Розуміємо ми, що у владу тепер не мають проскакувати за гроші ті, котрі незаконно рубали чи давали іншим рубати наші заповідні хащі. Ні один крамар совістю не має пройти повз наш погляд. Навіщо знову на старі граблі ставати?
Василь КРЕЧЕТ
Коротке післяслово. Над Верховиною на постійній основі, без уваги на районну адміністрацію, а тим більше раду, – тріпоче прапор мінливого неба. На зміну тутешнім беркутам прийшли, завдяки Майдану, зіркі соколи. Це страшенно радує і насичує думки світлими надіями на щастя. Тільки нехай уже соколи самостійно, не під прицілом священиків-снайперів, будують нарешті чертоги небесні, а не чубляться за ту нерухомість, яка не прикрашає їх, а веде, як колись Комуністична матеріалістична партія, до людського виродження. Бажаю Василю Кречету, щоб і він став соколом та примножував духовні набутки великого міжгірського народу під вічним прапором неба.
Василь ЗУБАЧ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *