Міністр закордонних справ періоду Януковича намагається розхитати на Закарпатті ситуацію з правами національних меншин

Міністр закордонних справ періоду Януковича намагається розхитати на Закарпатті ситуацію з правами національних меншин

сидорЦієї неділі (25 вересня) в Ужгороді заплановано проведення форуму під благовидною назвою «Закарпаття. Національні меншини України на шляху до миру і злагоди». Його організатор – партія «Соціалісти» на чолі з відомим своїми проросійськими поглядами міністром закордонних справ України періоду Януковича Леонідом Кожарою. На форум запрошені лідери обласних національно-культурних товариств, у тому числі кількох «русинських», а головна ідея заходу – популяризація ідей так званого «русского міра» на Закарпатті.

– Форум носить яскраво-виражений провокативний характер, його мета – це запустити пробний камінь із начебто порушеннями прав національних меншин у нашій області, а в перспективі використати це для ситуації, аналогічній тій, що була спровокована на Донбасі, – заявляє голова ОДА Геннадій Москаль.

– Тому я доручив обласному управлінню Служби безпеки України вжити всіх, передбачених законодавством України заходів реагування щодо організаторів форуму. Жодних сценаріїв, подібних тим, що були застосовані спецслужбами Росії та їх поплічниками на Донбасі, на Закарпатті не пройде.

Прес-служба ОДА

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *