Міністр енергетики Оржель визнав неправомірність свого наказу про призначення в.о. директора Ужанського нацпарку (документ)

Міністр енергетики Оржель визнав неправомірність свого наказу про призначення в.о. директора Ужанського нацпарку (документ)

Після серії гучних скандалів навколо корупційного призначення керманича природоохоронної установи Міністерство енергетики дало “задню” в цьому питанні. Невиключено, що  свою думку Міністр Олексій Оржель швидко змінив після останньої стрілянини в Мукачеві, адже він проштовхував на посаду директора Ужанського нацпарку саме ставленика мукачівського бандформування. Про це йдеться у повідомленні Українського Екологічного Контролю 

МУКАЧІВСЬКИЙ СПРУТ ТА МІНЕКОЕНЕРГО
26 листопада 2019 року Міністр енергетики та захисту довкілля України зловживаючи владою в догоду Мукачівському криміналітету (ст.364 ККУ),  в порушення ряду нормативно-правових актів та моральних принципів призначив браконьєра Пацканя Василя, колишнього працівника Ужанського парку виконувати обов’язки директора Ужанського національного парку.

Майже три місяці дестабілізації роботи Ужанського національного природного парку: намагання через місцеві органи влади блокувати виплату заробітної плати працівникам парку, незаконне внесення змін в Держреєстр щодо зміни керівника парку, обливання брудом та поширення дезінформації через кишенькові ЗМІ, яким став і офіційний інформресурс Мінекоенерго, тиск на колектив парку через правоохоронні органи, це тільки частина з усіх злочинних засобів, які останні три місяці використовуються проти Ужанського парку та його колективу. Але не дивлячись на всі ці перепони Ужанський НПП, де за останні 5 років налагодилась належна природоохоронна, науково-дослідна, рекреаційна робота закінчив 2019 рік з позитивними показниками.
Місцеві князьки, починаючи з найнижчого морального «виродка» голови Великоберезнянської районної ради казнокрада Шукаля Ярослава і закінчуючи мукачівським нардепом Віктором Балогою із «липовим мандатом нардепа» – на місцевому рівні, Міністр енергетики та захисту довкілля О.Оржель  – на столичному рівні, намагаються всадовити в крісло директора природоохоронної установи сумнівну особу, тільки б задовольнити свої злочинні, хижацькі апетити, одні в гонитві за незаконним добуванням природних ресурсів (браконьєрство, деревина, промисловий забір гравію з водоохоронних зон), інші з метою доступу до Держкордону (наркотрафік, контрабанда, переміщення нелегалів до ЄС, який проходить територією парку до 60 км. кордону з Євросоюзом) та з метою політичного контролю на майбутніх виборах.
Сьогодні на офіційному сайті Мінекоенерго було опубліковане звернення до громадських активістів про пошук кандидата на в.о. директора Ужанського парку, прикриваючись тим, що ніби громадськість не погодила кандидатуру браконьєра Пацканя Василя. А перед виданням ЗЛОЧИННОГО наказу про призначення дармоїда, БРАКОНЬЄРА Пацканя на посаду директора парку чого не питали? Та тому, що гроші не пахнуть. Тільки публікуючи неправдиву інформацію на офіційному сайті Мінекоенерго, про неіснуючі порушення в Ужанському парку, забули наші «екологи» згадати, що за три місяці їх кандидат-БРАКОНЬЄР Пацкань разом з місцевими торгівцями людьми та контрабандистами в ейфорії захоплення Ужанського національного природного парку неодноразово порушили кримінальний кодекс та зробили ряд злочинів, по яких триває досудове розслідування.


Пане Міністре! Ужанський нацпарк це не ваша з мукачівським бандформуванням приватна власність, Ужанський національний природний парк належить народові України. Перестаньте торгувати посадою директора Ужанського парку. Оголосіть і проведіть прозорий конкурс на зайняття вакантних посад не тільки на посаду директора Ужанського НПП, але і на вакантні посади і інших керівників установ природно-заповідного фонду, який Ви успішно руйнуєте з представником мукачівського бандоформування Канцураком В.( заступник ДЕІ України) та йому подібними.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *