Міндоходів Закарпаття підвело підсумки роботи за останні чотири місяці

міндоходівОперативниками ГУ Міндоходів у Закарпатській області з початку 2014 року було вилучено з незаконного обігу 3656 літрів спирту, 1453 пляшок алкогольних напоїв, 14 тисяч пачок тютюнових виробів.
Як повідомив в.о. заступника начальника – начальника слідчого управління фінансових розслідувань Головного управління Міндоходів у Закарпатській області Михайло Шукост, за 4 місяці 2014 року оперативними працівниками Головного управління Міндоходів у Закарпатській області виявлено 24 кримінальні правопорушення, в тому числі за ухилення від сплати податків – 16 правопорушень.
Слідчим управлінням фінансових розслідувань Міндоходів у Закарпатській області впродовж вищевказаного періоду закінчено досудове розслідування у 22 кримінальних провадженнях.
За наслідками проведеного досудового слідства забезпечено відшкодування завданих державі збитків на суму 2 млн. 494 тис. грн. та накладено арешт на майно підозрюваних на суму 646 тис. грн.
З числа закінчених кримінальних проваджень 11 скеровано до суду з обвинувальним актом, 2 кримінальні провадження скеровано до суду з клопотанням про звільнення особи від кримінальної відповідальності у зв’язку із добровільною сплатою донарахованих податків на підставі ч. 4 ст. 212 Кримінального кодексу України.
– Наразі ми, виконуємо доручення Уряду й проводимо широкомасштабні заходи з детінізації ринку підакцизних товарів Закарпатської області, що дозволяє заповнити полиці торговельних мереж легально виготовленими алкогольними напоями та тютюновою продукцією, а також сприяє надходженню коштів від сплати акцизного податку до бюджету держави, – зазначив Михайло Шукост, підбиваючи підсумки роботи слідчого та оперативного управління ФР ГУ Міндоходів у Закарпатській області за 4 місяці 2014 року.
 
Інформаційно-комунікаційний відділ
Головного управління Міндоходів у Закарпатській області

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *