Мешканці Ужгородщини оскаржать в суді рішення райради про ліквідацію дитячих шкіл мистецтва

Мешканці Ужгородщини оскаржать в суді рішення райради про ліквідацію дитячих шкіл мистецтва
викликала потужний резонанс у суспільстві. Тема ліквідації дитячих шкіл мистецтва та Централізованої бібліотечної системи Ужгородського району не залишила байдужими краян.
Антоніна Гал з цього приводу звернулася до чиновників Ужгородської районної ради з запитом.
Маємо свіжий факт, як Ужгородська райрада навмисно затягує надання відповідної інформації і безпідставно продовжує термін розгляду звернення на 20 днів, чим самим унеможливлює подання адміністративного позову до суду про визнання незаконним та скасування рішення райради про ліквідацію шкіл мистецтв (Середнянської, Тарнівецької, Малодобронької та Коритнянської) Ужгородського району.
Тобто, щоб зробити 20-30 копій листочків, Ужгородській райраді потрібно аж 20 днів.
Крім того, райрада хоче отримати за надання відповідних копій ще і оплату, що прямо суперечить частині четвертій ст. 21 Закону України «Про доступ до публічної інформації», оскільки запитувана інформація становить суспільний інтерес.
Тим більше, що питання, яке було порушено в запиті має неабияку важливість для громади.
Мова в запиті йшла про те щоб отримати від Ужгородської райради належним чином завірені копії рішень про ліквідацію та всіх іншіх документів, на підставі яких було прийнято рішення про ліквідацію 4 шкіл мистецтв Ужгородського району.
Р.S. Оскільки, райрада не надала у визначені статею 20 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» строки відповідну інформацію і безпідставно затягує термін надання такої інформації, було прийнято рішення запитувачем інформації звернутися до Уповноваженої з прав людини і в суд.
Підписи батьків та документи пр справі за посиланням –
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *