Мера Хуста вигнали з ЄЦу через публічне фіаско Андрія Балоги

Мера Хуста вигнали з ЄЦу через публічне фіаско Андрія Балоги

кащукСталася історія цієї неділі – на святкуванні Дня міста Хуст.

На урочистості до столиці Карпатської України з’їхалося все обласне керівництво. Присутніми були Василь Губаль, Володимир Чубірко, нардеп Валерій Лунченко і, чомусь, Андрій Балога. Хоча депутатом від цього округу, як відомо, є Павло Балога. Тим не менш, парламентар вирішив у кращих своїх традиціях проігнорувати власних виборців і відправив на сцену свого племінника.

Як і водиться, обласний депутат виступив на сцені останнім: після нардепа, голови ОДА та голови обласної ради. І це, ясна річ, дуже не сподобалось батькові молодого політика. Однак цим проблеми Кащука, котрий відповідав за організацію свята, не закінчились. Після трьох виступів Лунченка, Чубірка і Губаля, поведінка на сцені Андрія Балоги виглядала більш ніж невпевненою. Молодик плутався у власних словах, заїкався та ледве закінчив коротку промову. Натовп же, зрозуміло, ледь не освистав оратора-невдаху.

І ось цей факт і поставив хрест на єдиноцентристській кар’єрі одного із колись найвідданіших соратників Віктора Балоги. Ось так просто, через невміння недосвідченого політика грамотно відкривати рота на публіці, були розірвані політичні стосунки, тривалістю в десятиліття. Вочевидь, Кащук не зумів догодити своєму патрону в черговій парадоксальній ситуація і отримав ось такі наслідки. І це дуже яскраво демонструє реальний стан справ та особливості партійної ієрархії в Єдиному Центрі: неправильно обслужив шефа – поплатився за це.

Однак відкритим все ще залишається питання про наступника Кащука на посаді голови партійної організації міста. У Хусті вже відкрито говорять про те, що цю посаду займе не хто інший як всюдисущий Василь Губаль. Політик, якого в районному центрі, банально, не сприймають як авторитет чи серйозного керманича. Однак він, напевне, справжній майстер у питанні обслуговування мукачівського клану. Тому поки що хустинам доведеться потерпіти… До першого провалу Губаля, звісно ж.

Вільне Закарпаття

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

2 відповіді до “Мера Хуста вигнали з ЄЦу через публічне фіаско Андрія Балоги”

  1. А ЩО СТАЛОСЯ З АНДРІЙКОМ? КАЖУТЬ, ЩО ДУЖЕ ПРИСТИЖНІ ШКОЛИ ЗАКІНЧИВ ДИСЬ ЗА БУГРОМ, МАЙЖЕ БАТЬКО НЕ ДОПЛАТИВ ЩОСЬ ЗА ЦІ ШКОЛИ!!!

  2. Вікторе Івановичу, а ви чи ваші слуги призначені вами на всі ключові посади у владі області враховували взагалі колись думку громадян? Думаю ніколи! Ви є яскравим прикладом волюнтаризму в суспільстві. Тому не треба нікого повчати, радити, критикувати, пакостити, шкодити, а чесно піти усією завидівською файтою у відставку. Як ви усім набриди, скільки ви людської крові попили нам, чесному закарпатському люду, кільком людям ви знищили або відібрали бізнес, скільки підприємців через ваш тиск та переслідування збанкрутували, кільком людям ви покалічили долі, скільки ви знищили закарпатського лісу, скільки ви привласнили собі та вашій файті закарпатських земель, усю державну владу в краї ви та ваш клан узурпували, понаставляли на керівні посади в державних установах ваших агентів, смотрящих, як тепер модно їх називати, а попросту ваших виконавців на місцях, які роками вам забезпечують “прозорі і чесні” вибори, шляхом фальсифікації та обману громадян, які роками вам забезпечують відмивання бюджетних коштів на ваші рахунки на підставних людей та липові фірми? Думаю переліку вашій діяльності не має кінця, а усі ваші “благі” справи та справи вашого отприска Андрійка, якого ви також правдою і неправдою пхаєте у владу, це все очковтіратєльство чистої води за гроші, обдурених і пограбованих вашим сімейством закарпатців. Тому не треба нам локшину вішати на вуха, ми уже ся наїли її за стільки років вашого гноблення поверх голови! Не примушуйте людей проклинати вас і вашу файту, дайте нам спокою!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *