Мер Чопа в двадцять п’ятий раз дурить громаду (ВІДЕО)

Мер міста Чоп Галина Цар  в 25-ий раз повідомила, що коли стане тепло  вона зробить дорогу на вулиці Приозерній. Якщо не дорогу, то тротуарчик,  якщо не тротуарчик, то сама натопче стежечки якою мешканці Чопа зможуть водити своїх діток до школи. Про це інформує громадський активіст Лора Приходько.

чоп

Розлючені жінки не зрозуміли чорного юмору, а коли стане тепло? Навесні? Глибокої осені 2019-ого? Коли? Жителі озвучили, що саме зараз, поки немає морозів потрібно засипати великим каменем їх вулицю, щоб потім зверху підсипати і вирівняти щебенем. Що заважає меру робити це зараз? Адже стоїть гарна погода. Не треба дарувати нашим дітям цукерки, нехай подарує їм те, що належить за законом-дорогу .. ЇХ ПРАВО БУТИ ЛЮДЬМИ – ПОДАРУЙ.

Схоже на те, що ці люди більше не стануть терпіти обман. Щось змінилося в їх свідомості. Вони, мабуть, більше не підуть голосувати за гречку і мішок картоплі. Вони стали пишатися собою. Їм тепер не соромно за це убозтво на рідній вулиці! Вони навчилися боротися! І вони доб’ються свого. Царям та царевим прислужникам, доведеться засукати рукави, підіткнути поділ дорогої сукні і зробити свою роботу.

 

1 коментар

Житель Чопа написав:

Уважуха людям, которые готовы выражать свою позицию! Позор Цар Галине Васильевне! Убожество в ее голове порождает убожество в нашем городе. Гнать ее метлой поганой пора! Аферисты они там все в мерии – всех нахер: Фелдийку, Буркуша, Касьна, Сигаева, Олеана. Нахер всех этих лентяев и воров!

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *