Медведчук виступає проти проти невигідного Путіну газу (відео)

“Український вибір” провів мітинг під стінами Донецької облдержадміністрації проти видобутку сланцевого газу на Юзівській площі.

“В Україні немає територій, де можна було б безпечно проводити видобуток сланцевого газу”, – заявив координатор “Українського Вибору” в Донецькій області Євген Кудряшов, повідомляє прес-служба організації.

“Метод гідророзриву, використовуваний при цьому, отруїть воду в Сіверському Дінці, яка живить всю область. Її не можна буде пити, в ній можна буде купатися і використовувати взагалі. Ми забудемо про воду з-під крану чи з джерела!”, – заявив він.

“Для нашого регіону це може мати воістину катастрофічні наслідки: домашні тварини почнуть вимирати. Отруєне м’ясо і риба потраплять до нас на стіл. Крім цього, газ і важкі метали будуть, змішується з водою – це загрожує пожежами та вибухами”, – додав Кудряшов.

У той же час, в інтернеті є відео, де видно, що мітингують молоді люди, шкільного віку.

На питання, навіщо вони сюди прийшли, хлопці ховали очі, а один з учасників сказав: “за снікерсом”.

Як відомо, видобуток сланцевого газу не вигідний “Газпрому”.

Віктор Медведчук є кумом Володимира Путіна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *