Медведчук чухнув із Закарпаття

 медведчукВ суботу, 4 січня 2014 року активісти Закарпатського Майдану запланували Автопробіг до дачі Віктора Медведчука, що знаходиться біля села Жданієво Воловецького району. Автомобілісти під гаслом “МедведЧУХАЙ”, геть із Закарпаття!” (себто — в Росію з Митним союзом)мають намір пікетувати дачне помешкання одіозного керівника “Українського вибору”, де він перебуває на відпочинку. Мирний пікет активістів Автопробігом проти українофоба та поплічника путінського Митного союзу настільки перелякав владу, що підконтрольні їм ЗМІ назвали її “масштабною провокацією”. Ба більше, на коліна поставлено самоврядні органи Воловеччини, які “народили” попереджувальне звернення до ГО “Майдан” та Закарпатського Автомайдану.

Повідомлення-погрози з’явилися у провладному Інтернет-виданні, з яких зрозуміло, що місцеві керманичі не дуже орієнтуються в організації Майдану. Щось наплели про “серйозний конфлікт”, 100 національностей та обурення закарпатців. Всю цю писанину  Іван Чубірко згріб до купи і виставив на своїй сторінці у Фейсбуці з коментарем “Не шутите, хлопц ы! ” Відверті погрози медведчуківського родича з Мукачева — не новина для закарпатців. Однак, схоже, режим переплутав рік в часі українського виміру.

Закарпатський Майдан і учасники Автопробігу в Жденієво пов ідомляють, що 4 січня 2014 року таки мають намір відвідати дачне помешкання Медведчука, щоб нагадати україноненависнику, що Україна — європейська держава, і її місце не серед азіатів, а в ЄС. Не зважаючи на те, що Медведчук з переполоху вже покинув Закарпаття, Автомайдан відвідає Воловеччину, щоб нагадати режиму і його поплічникам — НАЦІЯ ПОВСТАЛА. Як повідомили достовірні джерела, над Ужгородом нещодавно пролетів лікак в бік столиці чи пак Москви.

Рада Закарпатського осередку ВО “Майдан” просить правоохоронні органи звернути увагу на антиконституційні погрози, які лунають збоку І.Чубірки та навіть від голови Воловецької райради Василя Малильо щодо громадян України, учасників Автомайдану, а також забезпечити їхнє право на мирний громадянський протест.

Прес-служба Закарпатської обласної організації ВО “Майдан”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *