Мародери знову розікрали рекреаційний будинок “Ужанського нацпарку” (фото)

Мародери знову розікрали рекреаційний будинок “Ужанського нацпарку” (фото)

Позавчора “Трибуна” повідомляла, про черговий випадок мародерства на території Ужанського національного природного парку – 8 квітня працівниками Ужанського НПП знову було виявлено пошкодження та викрадання майна парку, зокрема покриття блок-хауз та внутрішньої обшивки (вагонки)  з того ж туристичного павільйону, що і у 2017 році. Про що було повідомлено поліцію.

10 квітня цей будинок було знову пограбовано – на цей раз лочинці викрали дошки підлоги та утеплюючі матеріали. Загальна шкода збитків нанесених Ужанському НПП складає 150 тисяч гривень.

Хочеться вірити, що новий керманич Великоберезнянського відділення поліції, який сьогодні приступив до виконання обов’язків, зможе зупинити цю лавину злочинів по відношенню до природоохоронної установи.

Раніше “Трибуна” повідомляла, що у 2017 році в рамках грантового проекту «Охорона природи, як можливість для регіонального розвитку» спільно фінансованого з Норвезького фінансового механізму та державного бюджету Словацької Республіки, профінансовано будівництво малих архітектурних форм для розвитку туристично-рекреаційної інфраструктури Ужанського НПП та створення умов для організованого туризму.

Однак у тому ж 2017 році «свідомі та порядні» жителі Березнянщини викрали вікна та двері з одного з туристичних павільйонів. Була подана заява до поліції, на жаль винних не встановлено, майно парку не знайдено.

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *