Doc.ua запис до лікаря

Майже 70 % центральних доріг на Тячівщині вже відремонтовано

 

Поганий стан доріг довгий час залишався чи  не найбільшою проблемою Тячівського району. Воно й не дивно, адже через недостатнє фінансування багато років ремонт автошляхів здійснювався далеко не в повному обсязі, а подекуди і взагалі був відсутній.  Втім на сьогодні, не дивлячись на вкрай складну економічну ситуацію в країні, керівництву Тячівської райдержадміністрації вдалось знайти вихід з такого здавалося б безвихідного становища. І зокрема налагодити в районі державно-приватне партнерство, завдяки чому впродовж останніх місяців здійснювався ремонт доріг у різних населених пунктах району.

А саме, кошти на бітум, а це 20% від загальної суми ремонтних робіт, відшуковувала громада, інші витрати (80%) здійснюються за рахунок коштів з обласного бюджету, (паливо, укладку, електроенергію, заробітну  плату дорожникам, тощо).

Таким чином, на сьогодні повністю закінчено ремонт доріг в населених пунктах тереблянської долини, а саме в селах Угля, Колодно, Дулово, Вонігово. На даний момент здійснюється ремонт у напрямку Бедевля –  Нересниця, на черзі Тересва – Терново та Нересниця – Широкий Луг. Майже завершено ремонт дороги Колодно – Нересниця, за винятком однієї невеличкої ділянки. Довгий час проблемним залишався стан доріг у Ганичах та Калинах, де також питання вже вирішено. Нарешті зрушено з мертвої точки вкрай необхідний ремонт у селі Кричево, де дорога була вкрай занедбаною. Наразі тут посилено трудиться дорожники.

  • Загалом, майже 70% центральних доріг населених пунктів Тячівського району – відремонтовано, – відзначає перший заступник голови державної адміністрації Василь Дем’янчук.  – За продовження такої співпраці і сприятливих погодніх умов до кінця року буде відремонтовано решту автомобільних доріг державного значення району.

І на сьогодні в районі максимально задіяні ремонтні бригади служби автодору, які здійснюють ремонтні роботи у декількох напрямках.

Прес-служба Тячівської райдержадміністрації

 

Doc.ua запис до лікаря
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *