Майже 100 ДТП на Закарпатті вчинили нетверезі водії за один рік

алкоголь-водійЗ початку роботи патрульні Управління патрульної поліції в містах Ужгороді та Мукачеві виявили більше 1130 випадків керування транспортними засобами напідпитку та оформили 96 ДТП за участю нетверезих водіїв.

Нагадаємо, при наявності підозри про нетверезий стан водія та супутніх ознак патрульні пропонують водієві пройти огляд на стан алкогольного сп’яніння на місці або у медзакладі. Огляд на місці зупинки транспортного засобу проводиться в присутності двох свідків.

Найбільший показник Драгера зафіксували патрульні УПП у нетверезого дальнобійника – 3,96 проміле при допустимій нормі 0,2 ‰.

За керування транспортним засобом в стані алкогольногог сп’яніння полісмени складають на кермувальника протокол за ст. 130 КУпАП та вилучають водійське посвідчення. А от міру покарання встановлює уже суд.

Нагадуємо, з 27 липня за вживання алкоголю, наркотиків або лікарських засобів, які впливають на швидкість реакції, на водія очікує штраф у розмірі 10200 гривень з позбавленням водійських прав на 1 рік. За повторні порушення передбачено сплату 20400 гривень і 40 800 гривень за другу й третю спробу сісти за кермо напідпитку. При цьому прав позбавлятимуть на 3 роки і на 10 років відповідно.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *