Сфера сценічного мистецтва – унікальна та універсальна модель пізнання світу, людської комунікації. Синтетична природа сценічного мистецтва робить його мультикультурним та міждисциплінарним явищем. У сценічному дійстві використовуються виражальні засоби всіх основних видів мистецтва. Це також мистецтво колективне, що потребує чіткої взаємодії та порозуміння різних творчих особистостей.
Вас навчать, як оволодіти сценічною теорією та зачарувати усіх своєю харизмою, а справжні режисери матимуть можливість втілити свої найкреативніші ідеї в життя. Кафедра «мистецьких дисциплін» – місце, де студенти стають особистостями з великої літери: творчими, енергійними, сповненими креативних ідей! Саме тут труднощі більше не зупинятимуть тебе. А вершини, що здавалися непереборними, будуть підкорені!
В Ужгородському інституті культури і мистецтв ви зможете:
повністю розкрити свій творчий потенціал;
отримати якісні знання;
реалізувати всі свої задуми у галузі сценічного мистецтва.
Творчими наставниками у досягненні ваших успіхів стануть досвідчені викладачі, що спрямовують кожного студента на індивідуальний шлях творчого розвитку.
Також студенти мають чудову можливість черпати досвід не тільки у викладачів кафедри, а й, безпосередньо, у видатних особистостей. Кафедра постійно влаштовує яскраві зустрічі з відомими постатями, що діляться цінними порадами з майбутніми фахівцями.
Не менш важлива практична діяльність, що здійснюється на вищому рівні! З перших курсів ми надаємо можливість студентам спробувати себе на великій сцені.
Викладачі, які забезпечують реалізацію освітньої програми, проводять серйозну творчо-методичну роботу щодо удосконалення технології акторської майстерності в якій триває постійний пошук нових методів виховання актора-митця сцени, впроваджують в навчальний процес новітні технології.
Студенти вивчають методики виховання актора К. Станіславського, В. Мейєрхольда, Є. Вахтангова, М. Чехова, О. Таїрова, Л. Курбаса. Основні засади виховання актора українського національного театру які сформували М. Щепкін, М. Кропивницький, П. Саксаганський, М. Садовський, І. Карпенко-Карий, М. Заньковецька.
Викладачі займаються режисерсько-постановочною, акторською практичною роботою, працюють у професійних театрах Закарпаття. Інститут уклав угоди про співпрацю з провідними театрами області, завдяки цьому студенти мають можливість опановувати майбутню професію у провідних театрах області.
Ексклюзивним є викладання сценічної пластики за методом театральної біомеханіки Всеволода Мейєрхольда.
В інституті, для вдосконалення професійної майстерності, пошуку нових театральних форм та популяризації мистецтва театру серед молоді, діє НАВЧАЛЬНА ТЕАТРАЛЬНА ЛАБОРАТОРІЯ, яка об’єднує студентів різних творчих спеціальностей.
Працює ФОЛЬКЛОРНИЙ ТЕАТР – метою якого є збереження та впровадження в театральне мистецтво культурних традицій українського національного театру.
ДИСЦИПЛІНИ
https://institute-culture.uz.ua/ua/026-sm-spec-duscip
НАВЧАННЯ
https://institute-culture.uz.ua/ua/026-sm-spec-duscip
Для вступу необхідні:
сертифікати ЗНО:
Українська мова і література;
Історія України або іноземна мова.
Творчий конкурс
На вступному випробуванні абітурієнт повинен виконати такі творчі завдання:
Прочитати вірш;
Прочитати байку;
Прочитати уривок з прозового твору;
Прочитати монолог з драматичного твору;
Виконати елементи танцю(під музичний супровід);
Виконати пісню;
Виконати етюд імпровізацію «на подію» на тему, надану комісією;
Співбесіда.
Детальна інформація про умови вступу дивіться за посиланням:
https://institute-culture.uz.ua/…/pryjmalna-komisiya-sklad-…
Консультують:
Тищук Вероніка Вікторівна +38 (066) 3550495;
Орєшнікова Наталія Анатоліївна +38 (066) 7042655.