Люстрований Шніцер знову готовий очолити лікарів Закарпаття

«Якщо мене попросять, то повернуся на посаду начальника управління охорони здоровя Закарпатської ОДА».

Не можу не нагадати вам, шановні читачі, що пана Шніцера, здається уже місяць тому, громадські організації разом з Правим сектором, Люстраційним комітетом уже попросили написати заяву на звільнення з посади начальника управління за власним бажанням і він її написав. Голова ОДА підписав і направив Подання на звільнення Шніцера з посади Міністру МОЗ України Олегу Мусію ще 05.05.14р. До того, пана коруп­ціонера Шніцера написати заяву і добровільно залишити посаду, просили керівники області. Мало того, пропонували йому посаду головного лікаря госпіталю інвалідів та учасників війни, але йому цього було замало. Хоча і в цьому медичному закладі крутяться чималі бюджетні гроші. Він звик на більше: хабарі за трудовлаштування, категорії, відкати за придбану апаратуру, медикаменти та інші корупційні схеми співробітництва з різного роду підприємцями, які «виграють» тендери. Щось і в госпіталі подібне було б, якби його керівником став такий «досвідчений» організатор охорони здоров’я, але не в тих масштабах, на які вже звик названий пан.
Не всерйоз я сприймав Шніцера, коли він мені казав, що його є кому захистити і серед опозиціонерів. Ще рік чи два тому, в одній із бесід я сказав йому: «Доведеться їхати на прийом до Богатирьової». Відповідь була не двозначна: «До неї їхати без грошей немає сенсу» Я так і не поїхав. Шніцер їздив до Раїси Василівної часто. Надійно міцні корупційні зв’язки Шніцера з Міністерством МОЗ України мабуть не втрачені і це підтверджує і той факт, що ще до цього часу Міністром МОЗ України Олегом Мусієм не підписане подання голови ОДА Валерія Лунченка на звільнення хабарника-корупціонера, не дивлячись на те, що термін підписання давно закінчився. Тверда та об’ємна корупційна медична пухлина. Для радикального її видалення завелика і щоб її видалити, а це зробити необхідно, доведеться затратити чимало зусиль не тільки працівникам медичних закладів, але і Міністру МОЗ України. На мою думку, доведеться люструвати і замінити медичних керівників усіх рівнів на молодих енергійних та чесних фахівців, не спокушених хабарництвом та корупцією, без яких реформування медичної галузі неможливе.
Мені, і не тільки мені, довелося часто розмовляти з Шніцером та просити його. Ніколи не відмовляв та нічого не виконував без попередньої оплати. Мабуть і тепер необхідно йому дати хабара, щоб виконав те, що обіцяв громадським організаціям.
Пригадую розмову з Шніцером, яка відбулася після того, як на Ледиду було подання прем’єр-міністром Азаровим на звільнення тоді­шньому президенту. Шніцер мені сказав після того, як Янукович, не буду проводити аналогії, не підписав подання: «Якщо ви уходите, то і я подаю на звільнення». Ледиду звільнено, а Шніцер, мало того, що не звільнився, а ліквідував чи то Партію регіонів у Закарпатті, чи фракцію в обласній раді, розраховуючи на відкуплення таким чином від люстрації.
«Успішний» регіонал Анна Герман переконує нас, що серед її партійців є і чесні люди. Не думаю, що їх багато, адже до неї йшли з метою отримання дохідних посад хабарники та корупціонери, такі як Шніцер. Спроба зберегти цю злочинну злодійсько-бандитську зграю і є теж злочином по відношенню до народу України. Не маєте ганьби пані Герман та не каєтеся в своїх партійних гріхах. ГАНЬБА!!! Не мають ганьби і наші закарпатські регіонали, їх одиниці, вони вже люстровані, які все таки знайомих, родичів та односільчан просили голосувати за Допкіна. Невже ще все вам незрозумілі злочинність партії регіонів і вас особисто. Дивіться, бо прийдеться відповідати за ваші злочинні та зрадницькі дії.
За Шніцера продовжують просити громадські організації Міністра МОЗ України, щоб звільнив його, а не повернув на посаду такої важливої соціальної галузі як медицина. І ці прохання будуть виконані, я в цьому впевнений.
Немає кому просити Шніцера залишитися на посаді серед лікарів, і в першу чергу головних, нашого регіону, хіба що хтось із міністерства наважиться це робити. Та не думаю, що там не знають заповідь «Не шкодь», а повернути Шніцера на посаду не тільки попередню, значить шкодити і людям, і в цій ситуації, і собі.
На минулій колегії, на якій була більшість медичних керівників, я про це писав, була спроба заступника начальника управління Брича провести голосування, щоб начальника управління вибирали медики та її не підтримали навіть ближайші корупційні поплічники Шніцера. Мабуть і їм уже набридли постійні побори на користь владних чиновників. Не вдалася спроба, як мені говорили, зібрати підписи на користь начальника. Правда, ніби то є 2 підписи під зверненням, здається до мініністра, щоб повернув Шніцера на попереднє ще не звільнене від корупції місце. Підписанти Брич та відомий в краї пенсіонер поважного віку пан Бігунець, якого не було за що звільняти жодній владі ще з 1945 року. Я б не здивувався, якби під цим зверненням був підпис і заступника начальника з економічних питань Романко Г.В.
І, на кінець, і я ще раз попрошу, не знаю якої тепер партійності, Шніцера, за якого у 2010 році я писав, що кращої кандидатури на посаду начальника управління охорони здоров’я не бачу, не триматися за крісло, як вош кожуха, або ріпляк гуні, бо воно уже не буде брати участі у корупційних схемах.
28.05.14    Степан Біляк
Карпатська Україна

біляк

біляк2

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *