Львівська ОДА захоплена мітингувальниками (ВІДЕО)

львівськаСьогодні, 23 січня, близько двох тисяч львів’ян опівдні прийшли під стіни Львівської облдержадміністрації на акцію в межах загальноукраїнського страйку. Згодом вони масово почали заходити у будівлю ЛОДА, аби поспілкуватися з головою адміністрації Олегом Салом.

Про це повідомив кореспондент ZAXID.NET з місця подій.

«Вся площа перед ЛОДА заповнена людьми. Вони кричать «Заходимо!», «Революція!» і закликають одне одного заходити спокійно, не бити вікна і не псувати майна. Охорона не змогла стримати людей, бо їх дуже багато», – розповів кореспондент.

З людьми є депутат обласної ради від партії УДАР Оксана Юринець та заступник голови Львівської облради Валерій П’ятак.

На запитання, які вимоги людей, Валерій П’ятак сказав, що вони хочуть поговорити з головою адміністрації, почути його позицію, адже за два місяці Євромайдану він її так і не озвучив.

«Люди зайшли, почали колядувати. За словами охорони, до них вийшов хтось із заступників голови ЛОДА Олега Сала і сказав впустити людей. Вони піднялись на другий поверх до кабінету Сала, люди почали співати гімн. Як з’ясувалося, Олег Сало зараз перебуває у Києві. Ініціативна група оголосила, що блокують адміністрацію і беруть владу в свої руки».

Голова Львівської облдержадміністрації Олег Сало написав заяву на звільнення. До цього його змусильи львів’яни, які захопили будівлю ЛОДА.

А тим часом, налякані працівники адміністрації ховаються в своїх кабінетах.

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *