Лунченко зустрівся із архієпископом Мукачівським і Ужгородським Феодором

На прохання Мукачівської єпархії УПЦ МП, у п’ятницю, 21 березня, голова Закарпатської облдержадміністрації Валерій Лунченко та заступник голови обласної ради Андрій Сербайло зустрілися із керуючим Мукачівською єпархією Української православної церкви архієпископом  Мукачівським і Ужгородським Феодором.

лунченко

Насамперед Владика привітав Валерія Лунченка  із призначенням на посаду керівника обласної державної адміністрації. Також зазначив: попри те, що на території області діє багато конфесій, жодних конфліктних ситуацій Українська православна церква на Закарпатті не має.
Сьогодні існує кілька юридичних питань, вирішення яких потребує сприяння голови облдержадміністрації. Зокрема, мова йде про оформлення права постійного користування на земельну ділянку у мікрорайоні «Шахта» для потреб релігійної громади Української православної церкви Святителя Іоанна Шанхайського і Сан-Франциського.  Земельна ділянка знаходиться за межами населеного пункту с. Оноківці Ужгородського р-ну.

Валерій Лунченко пообіцяв детально вивчити ситуацію, і , у разі, якщо дотримані всі вимоги законодавства – видати відповідне розпорядження про проект відведення земельної ділянки на постійне користування релігійною громадою.

Прес-центр ОДА

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *