Лунченко пообіцяв викоренити корупцію в закарпатській медицині

ЛунченкоУ вівторок, 01.07., відбулася зустріч голови Закарпатської ОДА Валерія Лунченка з Заслуженим лікарем України, головою Ради захисту прав пацієнтів та медичних працівників Степаном Біляком.

Валерій Валерійович та Степан Томович обговорили ситуацію, яка склалася в керівництві системою охорони здоров’я та шляхи покращення медичної допомоги краянам.

Лікар Біляк відмітив, що керівництво медициною та багатьма медичними закладами інфіковано корупційною заразою, організатором якої є начальник управління ОДА Шніцер Р.І.. Підбір медичних кадрів проводиться не за професійними ознаками, а за величиною хабарів. Це привело до зниження професійного рівня лікарського персоналу, відсутності прогресу в наданні медичної допомоги на європейському рівні.

Валерій Валерійович запевнив представника громадськості в тому, що обласна державна адміністрація приділяє і буде приділяти пріоритетну увагу боротьбі з корупцією, особливо в медицині, до чого закликає Президент України Петро Порошенко, і при підтримці громадських організацій зробить усе необхідне для викорінення її з усіх сфер нашого життя.

Позитивно оцінив голова ОДА роботу громадської організації і висловив подяку усім громадським, релігійним та медичним організаціям, котрі знаходять можливість підтримати збройні сили у боротьбі з терористами та сепаратистами, до яких належить і Духовно-медичний центр.

Лікар, священик і громадський активіст Степан Біляк Подякував Валерію Валерійовичу за порозуміння, співпрацю та підтримку громадських організацій.  

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

2 відповіді до “Лунченко пообіцяв викоренити корупцію в закарпатській медицині”

  1. Просимо звернути увагу на Міжгірську медицину. З лютого 2014 р.відділ охорони здоров”я працює без начальника.Заміняють то економіст,тобто особи без медичної освіти..Відповідно так і організована робота:постійний дефецит палива,родичі важкохорих змушені заправляти санітарні автомобілі для перевезення їх до обласного центру; відсутність нормального харчування у лікарні,відсутністть на протязі року миючих засобів,прального порошка,мила у прачечній(стірка проводиться просто водою). відсутність ліків,поломані апарати ренгену,мамограф,Інфекційне відділення у аварійномі стані,вікна прогнивші,поли провалюються.Ремонт у поліклінічному відділенні,який не встиг закінчити 2 рокитому звільнений головний лікар Царь В.І. так і не провівся-вікна не оброблені.не поштукатарені,між кабінетами дирки. у таких умовах,при такому обладнанні та медичному забезпеченні працюють медики.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *