Літній кубок КВН виграли ужгородці

сонячник2Цього року у Літньому кубку КВН взяли участь 3 команди: «KEVIN» (КНТЕУ), «220 на всіх» (м. Житомир) та «Сборная причуд Фрейда» (м. Ужгород). Команди оцінювали не звичайними балами, а цукерками – в останньої з названих команд їх виявилося найбільше. Вибороли ж перше місце завдяки відео «Мальчик, воспитанный подсолнухами», котре покорило серця журі.
Володимир Кірсанов, учасник команди-переможниці, охоче поділився враженнями від конкурсу: «Літній Кубок ЗЛ КВН – це ніби рятувальна шлюпка. Усі команди, що якимось чином програли у півфіналах ЗЛ КВН, мають можливість вибороти собі путівку у фінал. Тому Літній Кубок – ще те «місиво»….

  • Напевно, ви довго та сумлінно готувалися до Літнього Кубку?

– У нас із репетиціями завжди великі проблеми – залишаємо все на останні дні. Якщо бути відвертим, то ми почали готуватися і писати за 4 чи навіть 3 дні до гри. Оскільки граємо вже досить довго, є певний досвід, то встигли. Звичайно, все було далеко не ідеально, але ми і самі повеселилися, й усіх присутніх розсмішили. Щоразу після гри кажемо собі, що зав’язуємо з КВН-ом, але вже через декілька днів починається за ним «ломка».

  • Як виникла ідея створення відео, яке ви презентували: «Мальчик, воспитанный подсолнухами»?

– Ідея цього відео прийшла до нас ще кілька років тому. Ми з Мішкою (капітаном команди. – Авт.) сиділи в Інтернеті, переписувалися, щось почали собі «прикалуватися» – так воно й народилось. Тоді ми посміялися і забули про нього, а от коли настав час знімати відео на Кубок, вирішили не ускладнювати собі завдання і зняти ролик про людину, котру виховали соняшники. Усі члени команди були проти спершу, але під час зйомок змінили свою думку. Саме завдяки відео і «візитці» (конкурс-представлення. – Авт.) ми вийшли у фінал.

• У роботі над роликом вам довелося розподілити ролі режисера, сценариста, актора. Конфліктів не виникало?

– У нас була чудова команда. Наш капітан став режисером – ми самі для себе відкрили цей його хист до такого роду діяльності, хоч він і працює офіціантом. Наш «головний актор», як він сам себе позиціонує, – Олексій Клімов (цілі зйомки пробігав із жовтими листочками на обличчі). Наш оператор – Мирослав Карбованець – вправно тримав камеру в руках. Наша єдина і головна «Анна-Марічка» – Анна-Марія, яка зіграла роль моєї дружини, ну і я. Наші друзі і колеги, що допомогли нам усе це зняти. Під час зйомок із облич у нас не сходила усмішка. Пішоходи і водії, які бачили все дійство, теж усміхалися, і було реально круто (усміхається). Тому все завершилося швидко, і тепер навіть якось сумно, що все скінчилося.

  • Що тобі найбільше запам’яталося зі зйомок?

– Найбільше запам’яталися зйомки фінальних кадрів. Була потрібна дівчина, і ми вирішили запросити будь-яку першу, що трапиться на вулиці. Бідненька, для неї це було неочікувано: четверо хлопців просять її поїхати на БАМ, щоб зняти якесь відео. Проте все-таки дала згоду і стала зіркою! (усміхається)

  • До фіналу будете готуватися так само?

– До фіналу готуватимемося ретельніше. То найголовніша гра, де конкурсів буде більше. Маємо ще багато ідей, які, можливо, в майбутньому побачите на екранах своїх моніторів.

Відео команди можна переглянути за цим посиланням

 

Розмовляла Марія Чаварга, студентка відділення журналітики
Фото із архіву команди КВК «Сборная причуд Фрейда»
та зі сторінки ВКонтакте В. Кірсанова
Медіацентр УжНУ

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *