Лісова мафія Закарпаття замовила жорстоке побиття депутата Рахівської райради (фото)

Лісова мафія Закарпаття замовила жорстоке побиття депутата Рахівської райради (фото)

25 вересня ввечері в одному із закладів смт. Ясіня стався напад на депутата Рахівської райради  Миколу Кокіш-Мельника. Невідомий завдав укропівцю кілька ударів кулаком і ногою в обличчя і груди та викрав мобільний телефон.

Депутат пов’язує цей напад зі своєю депутатською діяльністю та активною громадянською позицією.

«При нанесенні ударів нападник заявляв, що це – за мої депутатські звернення до начальника Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства Валерія Мурги стосовно варварських вирубок лісу. При цьому незнайомець знав, що я зараз готую викривальний матеріал про закарпатську «лісову мафію», тому викрав мій мобільний телефон, в якому зберігалися відповідні фотографії та документи», – розповів Микола Кокіш-Мельник.

Він відзначив, що за критику керівників лісової галузі на Закарпатті на нього намагалися вплинути вже неодноразово.

Депутат уже звернувся із заявою до правоохоронних органів із вимогою вжити невідкладних заходів, щоб організатори нападу відповіли за кричущий випадок згідно із законодавством України.

Джерело


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

1 Comment

  1. Текст*Це людина яка до цього часу не продалася Лісовій мафії. Справжній патріот нашого краю. За це йому і мстяться ці нищівними природи Карпат, злодії і хабарники які на нашому лісі доларовими міліонерами поставали.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.