Хостел ALINA від 110 гривень за місце.

Лісничому ДП”Брустурянське ЛМГ” і нададалі дозволено “плевати” на сертифікат FSC (документ)

Лісничому  ДП”Брустурянське ЛМГ” і нададалі дозволено “плевати” на сертифікат FSC (документ)

29-31 січня відбувся перший наглядовий аудит ДП”Брустурянське ЛМГ”, сертифікованого за схемою FSC. Аудит здійснювали аудитори органу сертифікації SGS за участі незалежних спостерігачів. Дію сертифікату FSC для Брустурянського ДЛМГ було призупинено! З 1 лютого 2018 року лісгосп не може відпускати лісопродукцію, марковану як FSC-сертифіковану.

Депутат Рахівської райради Микола Кокіш-Мельник повідомив з цього приводу наступне: “При перевірці, лісничий Кедринського лісницта ДП”Брусторянське ЛМГ” Василь Золотарь який є кумом начальника Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства Валерія Мурґи, зустрів аудиторів дуже агресивно і вчергове заявив аудиторам відкрито, що “він плевав на тот сертифікат і йому він нахрин не потрібен, без нього проживе, тощо” та навіть вдався аудиторів випровадити із ДП”Брустурянське ЛМГ”.
Миколою Кокіш-Мельником було направлено запит на отримання публічної інформації для встановлення посадових осіб, які допустили порушення невідповідності стандарту ведення лісового господарства FSC в ДП”Брустурянське ЛМГ” і чи понесли вони за це дисциплінарне стягнення.

Відповідь директора ДП”Брустурянське ЛМГ” Бігуна М.М. є звичайною чиновницькою відпискою – сертифікація це добровільна справа підприємства, а лісничий Золотар В.В. може і далі лопоніти, що йому зайде в голову.

 

Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *