Лісівники просять закарпатців підгодовувати птахів і білок

Лісівники просять закарпатців підгодовувати птахів і білок

У зв’язку з посиленням морозів Закарпатське обласне управління лісового та мисливського господарства звернулося до закарпатців з проханням підгодовувати птахів та білок.

Для цього на території шкіл розташовані годівниці, зроблені й подаровані місту лісівниками та розписані ніжними дитячими руками й майстринями пензлю. Головна мета – підтримка зимуючих птахів на Закарпатті, створення «пташиних столових», пропагування еколого-натуралістичного виховання, стимулювання до прояву активної життєвої позиції, формування у людей поваги до птахів і навколишнього середовища.

Лісівники Міжгірського та Верхньогірського лісгоспів зазначають, що потребують допомоги такі птахи: синиці, дятли, снігурі, дрозди, горобці, ластівки, чижі, снігурі, сойки, сороки, земляки, щиглики, граки, ворони, галки й лебеді. Їх можна погодувати не тільки в лісах, а й у своєму дворі або прилеглому сквері. Для цього можна покласти, наприклад, насіння, крупу, горіхи або ягоди в уже наявну годівницю або повісити нову. Не варто прибивати годівницю до дерева – це спричинить до загибелі дерева. Білочок можна годувати горіхами: кедровими, волоськими, фундуком. Також можна пригостити їх сушеними яблуками і ягодами. Важливо пам’ятати, що білкам категорично не можна давати обсмажені і екзотичні горіхи – бразильський, кеш’ю, кокос, мигдаль, – повідомляє прес-служба Закарпатського ОУЛМГ.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *