Лікарів та медсестер навчальних закладів Ужгорода навчали щодо коронавірусу

Лікарів та медсестер навчальних закладів Ужгорода навчали щодо коронавірусу

В ужгородській школі №20 – ліцеї «Лідер» сьогодні відбулося навчання для лікарів та медсестер усіх шкіл, НВК та дитячих садків міста щодо коронавірусу COVID-2019. Такі навчання організувало управління охорони здоров’я Ужгородської міськради спільно із Закарпатським обласним лабораторним центром Міністерства охорони здоров’я України і за графіком проводить його для всіх медичних працівників. Зокрема, у п’ятницю, 28 лютого, провели для працівників міської поліклініки.

На навчаннях медикам детально роз’яснюють, як діяти в разі виявлення коронавірусу, в умовах епідемії: як захиститися самим і поводитися з пацієнтами, скажімо, якою повинна бути дистанція для спілкування, як проводити дезінфекцію, обробку поверхонь тощо. Надають також друковані пам’ятки, матеріали. Надалі медики зможуть надавати необхідну інформацію іншим колегам, громадянам, скажімо, педагогам, батькам у школах, садочках.

Також у багатьох закладах уже розміщені інформаційні плакати щодо коронавірусу, з якими варто ознайомитися кожному, аби знати, як уберегтися від інфікування, на які симптоми звернути увагу, як самоізолюватися в разі захворювання тощо.

Начальник управління охорони здоров’я Ужгородської міської ради Василь Решетар зазначив, що, крім навчань, комунікація буде проводитися постійно, адже COVID-2019 – новий вірус, який активно вивчають і рекомендації щодо нього, методів захисту, лікування коригуються, змінюються.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *