Лідери закарпатських ОПЗЖ, Команди Балоги, Батьківщини та За Майбутнє засудили обшуки СБУ в угорських товариствах

Лідери закарпатських ОПЗЖ, Команди Балоги, Батьківщини та За Майбутнє засудили обшуки СБУ в угорських товариствах

Лідери політичних сил, які будуть представлені у майбутній Закарпатській обласній раді засудили обшуки проведені Службою Безпеки України в угорських товариствах Закарпаття. 

Відповідні заяви зробили Іван Чубирко (ОПЗЖ), Віктор Балога (Команда Андрія Балоги), Олександр Ледида (За Майбутнє), Олександр Кеменяш (ВО “Батьківщина”).

Особливо жорстко висловився нардеп Віктор Балога, який назвав дії СБУ провокацією

Сьогоднішня провокація спецслужб проти угорської меншини Закарпаття – це злочин проти інтересів держави та загроза злагоді та спокою в нашій області.
Десятки разів говорив, що на Закарпатті немає сепаратизму, а угорська національна меншина – невіддільна частина нашого суспільства. Владі нарешті потрібно перестати лякати країну міфічним угорським сепаратизмом та штучно розхитувати ситуацію в області.
Це неприйнятно, що анонсоване перегортання сторінок в стосунках з Угорщиною закінчилось силовим тиском на угорців Закарпаття.
Такі дії влади однозначно матимуть негативні наслідки для відносин двох країн та можуть зіпсувати наші стосунки з Європейським Союзом.
Вказані політичні сили мають намір сформувати в Закарпатській області широку коаліцію за участі партії угорців КМКС і пов’язують обшуки СБУ з відмовою угорців вступити у коаліцію з провладною партією “Слуга Народу”.

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Одна відповідь до “Лідери закарпатських ОПЗЖ, Команди Балоги, Батьківщини та За Майбутнє засудили обшуки СБУ в угорських товариствах”

  1. Вся закарпатська злочинна шерсть завила з кутів. Мертвечуківський чубірка, контрабандист балога, риг ледида – всі за мадярів з дитинства. Значить, добру купу лайна розворушила СБУ. Одна справа – закарпатскі угорці, з якими мирно живемо на нашій спільній землі. Але зовсім інше – мадярська влада. Всі ці орбани, сіярто та їх мінйони брензовичи. Цю всю шоблу давно потрібно покласти на місце. Їх локальна “гуманітарна допомога” і підтримка Закарпаття, про яку вони постійно волають, обертається палками в колеса нашій державі в цілому. Все в найкращих традиціях московитських шалав

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *