Ледида зустрівся з керівництвом ужгородського Євромайдану (ФОТО, ВІДЕО)

Голова Закарпатської ОДА Олександр Ледида  зустрівся із ініціативною групою ужгородських мітингувальників у п’ятницю, 6 грудня.

група

 

 

 

Висловити свою позицію прийшла ініціативна група молодих людей у складі 15 осіб. Серед них, зокрема, Ярослав Шафар, Юлія Дуб, Володимир Феськов, Василь Маняк.

Активісти передали голові ОДА звернення комітету Народного Віче в Ужгороді, прийняте мітингувальниками вчора під час одного з зібрань. Як і раніше, мітингувальники, зокрема, вимагають відставки уряду та позачергової сесії облради, аби депутати також підтримали ці вимоги у офіційному зверненні.
Стосовно питання щодо особистої позиції з огляду на події останніх тижнів у країні, Олександр Ледида вкотре наголосив: поважає думку кожного, і підтримує молодих людей, котрі збираються на мирні акції, але зауважив:
– Воля народу може проявлятись сьогодні лише двома шляхами: або через вибори, або через референдум. В інших випадках говорити про волю народу недоречно. Проявити свою позицію щодо підтримки чи не підтримки влади та Президента, можна буде за рік під час президентських виборів.
Відтак, голова ОДА звернувся до учасників акцій з проханням бути толерантними один до одного та до опонентів.

зустріч

Один з організаторів Ужгородського Євромайдану Ярослав Шафар просив розібратися з ситуаціями, коли ДАІ затримує автобуси, котрі везуть закарпатських активістів на Євромайдан у Київ.

– Якщо водій автобуса чи будь-якого має відповідну ліцензію на перевезення людей, а технічний стан транспортного засобу відповідає вимогам, то жоден правоохоронець не перешкоджатиме – зупиняти можуть тільки для перевірки документів. Якщо ж Вам чи будь-кому іншому будуть відомі випадки, коли правоохоронці не пускатимуть транспортні засоби без причин, незаконно, повідомляйте – готовий втручатися, – запевнив Олександр Ледида.

Інформує прес-центр ОДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.