Контрабандисти з вогнепальної зброї поранили закарпатського прикордонника

пістолетВійськовослужбовці Державної прикордонної служби продовжують проводити комплекс заходів, спрямованих на боротьбу з контрабандою діяльністю.  Нерідко з боку організаторів протиправної діяльності на кордоні  чиниться шалений спротив та протистояння.

Підтвердженням цьому є факт нападу учора на дільничного інспектора  відділу прикордонної служби «Богдан» Мукачівського загону.

Невідомі особи автомобілем під’їхали до прикордонника під час виконання ним своїх службових обов’язків та, нічого не пояснюючи, здійснили постріл з травматичної зброї по військовослужбовцю й зникли з місця пригоди. В результаті пострілу куля влучила військовослужбовцю в ногу.

За даним фактом було проінформовано співробітників поліції та прокуратури. Прийнято рішення щодо внесення даних в ЄРДР  кримінального провадження за ч.2 ст. 345 ККУ (Умисне заподіяння працівникові правоохоронного органу чи його близьким родичам побоїв, легких або середньої тяжкості тілесних ушкоджень у зв’язку з виконанням цим працівником службових обов’язків).

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.