Колишнього працівника ДАІ, який протаранив паркан дитсадка в Ужгороді, суд позбавив водійських прав на два роки

голубка4Сьогодні, 10 серпня, відбулось слухання справи. Суддя Ужгородського міськрайонного суду позбавив  колишнього правоохоронця права керування транспортним засобом строком на 2 роки.

Саме таке покарання суддя вважає достатньою мірою відповідальності для працівника ДАІ, що у липні цього року, керуючи автомобілем у стані алкогольного сп’яніння  протаранив  паркан ужгородського дитячого садка.

В судове засідання порушник не з’явився, натомість представляти свої інтереси доручив адвокату.

Під час розгляду справи, суд переглянув відеозапис з місця події та інші докази. Представник порушника, у свою чергу, заперечував факт перебування його клієнта за кермом автомобіля.

Зрештою, за вчинення протиправного діяння, передбаченого частиною 1 статтею 130 КУпАП, суд наклав на правопорушника адміністративне стягнення – позбавлення права керування транспортними засобами – строком на 2 роки, – повідомляє прес-служба Ужгородського міськрайонного суду.

Постановлене суддею рішення вступить у законну силу після спливу 10-ти денного строку для його оскарження до апеляційного суду Закарпатської області.

Зауважуємо, що суддею застосовано адміністративне стягнення у розмірах, що діяли на момент вчинення правопорушення, передбаченого частиною 1 статтею 130 Кодексу України про адміністративне правопорушення: позбавлення права керування транспортними засобами на строк від одного до двох років.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *