Колишній кедебіст керував “захисниками” площі Народної в Ужгороді

Сьогодні відбулася акція метою якої було не дати можливість провести благоустрій території перед закарпатською ОДА: посадити ялівець та самшит, встановити лавиці та прокласти доріжки.

Важко сказати чому люди виступають проти того, щоб їхнє місто було красивим. Але побачивши на фото керівника апарату Закарпатської обласної ради Михайла Поповича все стало зрозумілим: проводиться спецоперація, щоб використати “втемну” активність мешканців міста над Ужем.

попович

Інформація для активістів, особливо молоді. Михайло Попович – колишній працівник КДБ, який особисто придушував націонал-патріотичний рух українців. Він арештовував багатолітнього політв’язня комуністичних таборів Олександра Ороса.  Зараз Михайло Попович знаходиться на службі у братів Балог і виконує різні “делікатні” питання на кшталт сьогоднішнього.

Одна справа боротися з забудовниками, які нищать зелені зони і лізуть людям на голови і зовсім інша коли десятки людей стають заручниками чиїхсь особистих амбіцій: “Ну не хоче Балога, щоб Ужгород був красивішим і привабливішим ніж Мукачево!”.

народна3 народна2 народна попович2

Чим вам не подобається така площа?

_Народна_ (2) копия (1)

фото mukachevo.net


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

5 Comments

 1. Ви ще забули сказати про бруківку замість трави і фонтани, які будуть коштувати нам з вами 5 млн гривень. Все правильно зробили ужгородці – молодці!

 2. Серед ужгородців, нажаль, є і ущербні розумом, як кілька десятків тих, що противляться благоустрою, ведуться на провокації та приймають участь у подібних акціях.

  1. “Противляться благоустрою?”
   Закопати 5 млн грн в цілком нормальну площу – це благоустрій? ))) Це дерибан!

   Павлей, ти думав в Ужгороді достатньо бидла, яке не буде противитися? Але вийшов облом ))

 3. Хай трутуари зроблять за ці гроші, вже не кажу за проїзжу частину, он біля “Закарпаття” скільки років люди ходять по газону бо на тротуарі каміння що ноги мож поламати!!!

 4. А чому купка так званих активістів вирішує за всіх мешканців міста долю площі Народної? Нехай у своєму дворі колики витягають та один одному в гузицю вставляють!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.