Колективу Ужгородської місцевої прокуратури представили нове керівництво

КириленкоСьогодні, 16 грудня, прокурор Закарпатської області Володимир Янко представив керівника Ужгородської місцевої прокуратури – Дмитра Кириленка.

У заході взяли участь керівники виконавчої та судової влади, правоохоронних та контролюючих органів міст Ужгорода та Чопа, а також Ужгородського, Перечинського та Великоберезнянського районів, на які, відповідно до вимог чинного законодавства, поширюється територіальна юрисдикція Ужгородської місцевої прокуратури.

Представляючи новопризначеного прокурора, Володимир Янко наголосив, що вперше у історії прокуратури України проведено відкритий конкурс за зайняття посад керівників у місцевих прокуратурах, за результатами якого, в Ужгородську міську прокуратуру Генеральним прокурором України призначено Дмитра Кириленка.

Також прокурор області представив першого заступника Ужгородської міської прокуратури – Івана Савка та двох заступників – Михайла Пантьо та Олесю Шерстяних, які були призначені за результатами відкритого конкурсу на зайняття посад керівників у місцевих прокуратурах, повідомляють у прес-службі прократури Закарпатської області.

Довідка:

Дмитро Кириленко народився у м. Житомир в 1980 році. Свою трудову діяльність в органах прокуратури розпочав в 2006 року з посади помічника прокурора Іршавського району. Згодом працював на посадах слідчого прокуратури міста Мукачева, помічника прокурора міста Ужгорода, та у відділах апарату прокуратури Закарпатської області.

Перед призначення на посаду Ужгородського міського прокурора працював також на посадах прокурора Воловецького та Перечинського районів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *