Книгу про відомого закарпатця, останнього політв’язня СРСР, представили в Ужгороді

Книгу про відомого закарпатця, останнього політв’язня СРСР, представили в Ужгороді

«Творімо Україну українську, Україну в собі і навколо себе!»

Це слова з наукового трактату закарпатця Юрія Бадзя, дисидента, останнього політв’язня СРСР, громадсько-політичного діяча, українського літературознавця та публіциста.

Сьогодні в облдержадміністрації презентували найповніший життєпис про долю знаного краянина – працю Іллі Шманька «Не зрікаючись любові до України: Життєпис Юрія Бадзя».

«Наше завдання – донести цю книгу до розуму і почуттів якнайбільшої кількості людей для підвищення морального духу українців та для того, аби увіковічнити ім’я Юрія Бадзя – патріота й незламного борця за свою країну», – прокоментував сам автор.

Віктор Браславець, директор Всеукраїнського державного видавництва «Карпати», зауважив, що робота над виданням була тривалою, кропіткою, та завдяки їй українці і передусім закарпатці знатимуть свого героя.

Поява книги – знакова подія до святкування 30-річчя незалежності України. На цьому наголосив Роман Молдавчук, начальник управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації.

Це видання стало першим із тих, які цьогоріч побачать світ завдяки реалізації в області Програми підтримки творів місцевих авторів, популяризації закарпатської книги та сприяння книгорозповсюдженню, – повідомили в пресцентрі Закарпатської ОДА

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *