Хто відповість за “чорні дірки” багатомільйонного ремонту Капушанської в Ужгороді (відео)

Хто відповість за “чорні дірки” багатомільйонного ремонту Капушанської в Ужгороді (відео)

У ці “чорні дірки” на вулиці Капушанська в Ужгороді мерія закопала сумарно майже 5,5 мільйона гривень. З моменту переможного рапорту про завершення ремонту пройшло два місяці.

Підрядником ремонту вулиці Капушанська в Ужгороді міська влада обрала  фігуранта кримінальної справи Служби безпеки України – БК “Антрол”, який підозрюється у розкраданні бюджетних коштів під час ремонту вулиці Шумної.

За минулий рік компанія з Грибівців, Мукачівського району перемогла в 36 тендерах і уклала угод на суму 25,5 млн. грн., із яких 26 угод було укладено саме з Департаментом міського господарства Ужгорода на суму 18,6 млн. грн. Наразі журналісти планують здійснити громадський контроль на виконаних фірмою ділянках на предмет можливого розкрадання бюджетних коштів.

Незначний шмат дороги по вулиці Капушанській, з заміною підземних комунікацій, Департамент міського господарства Ужгорода та згадуваний підрядник оцінили в 3.5 мільйони гривень податків ужгородців!

Після початку робіт в соцмережі FB та на регіональних новинних сайтах регулярно повідомляли про те, що на вул. Капушанській часто не видно жодного працівника підрядника, а роботи виконуються не якісно. Внаслідок халантного відношення підрядника до виконання робіт, дорожнє покриття на частині вулиці Капушанської не витримало 3 діб.

До речі, минулого року на частині цієї дороги працювала компанія «Олександрія Кепітал», яка обіцяла, що ремонт триватиме 2 місяці. В результаті, затягнувши роботи майже на півроку, компанія не виконала майже жодних зобов’язань перед містом. Дорожнє покриття вкладалося в дощову погоду та занадто тонким шаром, внаслідок чого не витримало першої ж негоди. За роботу фірма отримала 1 902 637 гривень.

Громадськість та представники засобів масової інформацію просять правоохоронців звернути увагу на кричущий факт корупції під час здійснення ремонту по вулиці Капушанській.

/

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *