Керманичі Закарпаття взяли участь у зустрічі глав МЗС України та Угорщини

Керманичі Закарпаття взяли участь у зустрічі глав МЗС України та Угорщини

27 січня голова Закарпатської обласної державної адміністрації Анатолій Полосков та його заступник Іштван Петрушка взяли участь у робочій зустрічі міністра закордонних справ України Дмитра Кулеби та міністра зовнішньої економіки і закордонних справ Угорщини Петера Сіярто.

Керівники зовнішньополітичних відомств України та Угорщини провели переговори з актуальних питань українсько-угорських відносин, обговорили подальші кроки для зміцнення довіри у взаєминах та реалізації потенціалу співпраці двох країн.

Під час зустрічі, керівники Закарпатської ОДА обговорили зміцнення українсько-угорських стосунків, довіри та добросусідства у рамках законодавства України. Також було обговорено питання реалізації спільних інвестиційних проєктів. Це розбудова нових пунктів пропуску на кордоні з Угорщиною, капітальний ремонт мосту в пункті пропуску «Тиса», розвиток дорожньої інфраструктури, тощо. Окремо торкнулися питання каналу Верке в м. Берегове, і Анатолій Полосков підкреслив, що цей проєкт є дуже важливим для громади, оскільки  стосується розбудови системи водовідведення і каналізації.

Порушували на зустрічі питання захисту прав представників угорської нацменшини, реалізацію проєкту «Безпечне Закарпаття» ГУ Національної Поліції України в Закарпатській області.

Міністр зовнішньої економіки і закордонних справ Угорщини Петер Сійярто окремо відзначив позитивний сигнал та привітав рішення голови ОДА Анатолія Полоскова щодо призначення заступником Іштвана Петрушки. Це рішення безперечно зробить двосторонню співпрацю більш ефективною та позитивно впливатиме на суспільно – політичну обстановку в регіоні.

Ми продовжуємо активну роботу по практичній реалізації нової стратегії ОДА по напрямку співпраці з нашими закордонними партнерами, яку ініціював голова обладміністрації Анатолій Полосков.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.