Керманич Закарпаття Олексій Петров зустрівся з ректором УжНУ Володимиром Смоланкою

Керманич Закарпаття Олексій Петров зустрівся з ректором УжНУ Володимиром Смоланкою

Голова Закарпатської ОДА Олексій Петров зустрівся з  ректором Ужгородського національного університету Володимиром Смоланкою. Найбільшого вузу на Закарпатті. Тут навчається маже 15 тисяч студентів.

Домовилися розробити спільну дорожню карту співпраці. Надзвичайно важливо для нас долучати студентів до стажування – таким чином формувати прогресивний кадровий резерв.

Ми запустили у Закарпатській ОДА проект «Смарт Закарпаття» – програмний інформаційно-аналітичний комплекс. Але, через брак кадрів, гальмується його розвиток. Діджиталізація, яку активно впроваджує Президент Володимир Зеленський в Україні, – це саме той напрямок, де передусім хочемо залучити студентів УжНУ.

Також, держава підтримала університет у отриманні європейського гранту вартістю 5 млн євро. Ці кошти мають використати до 2022 року на покращення енергозбереження корпусів УжНУ. Почнуть із ремонту даху, зовнішнього утеплення будівлі, заміни вікон, відновлення системи вентиляції, убиралень. Проект амбітний і ми його підтримуємо.

Ректор Володимир Смоланка нарікав, що у минулому були проблеми у співпраці із органами влади. Сподіваємося, відбудуться у цьому напряму зміни.

Не будемо дивитися у минуле, щоб воно не гальмувало наш рух уперед.

Повідомляє пресслужба Закарпатської ОДА

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *