Керівництво закарпатських пенітеціарників вшанувало загиблих воїнів-афганців

В Ужгороді вшанували 25-у річницю виведення радянських військ з Афганістану та День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

До цієї акції долучились і в Ужгороді. Біля пам’ятника «Скорботної матері», що на Православній набережній обласного центру Закарпаття вкотре зібрались сім’ї загиблих воїнів, побратими, друзі та знайомі.

Всі вони прийшли вшанувати пам’ять тих загиблих земляків, котрі не повернувся до рідної домівки з афганської війни, та віддати належний уклін тим, хто залишився живий і тепер серед нас. Розділити біль з рідними загиблих воїнів-афганців в цей скорботний день прийшло і керівництво відділу ДПтС України в Закарпатській області та Закарпатської УВП №9.

дптс

Пам’ять загиблих вшанували хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам’ятника «Скорботної матері». Члени сімей загиблих в Афганістані щорічно вшановують пам’ять рідних, які загинули у тій далекі, жорстокій за характером, страшній війні. Вони пройшли кривавими дорогами афганської війни і назавжди залишились двадцятирічними. Страшне невимовне горе прийшло тоді у їх сім’ї: до них прилетіла чорна звістка про загибель сина, брата, чоловіка, коханого. У мертвих афганських горах вони знайшли свою передчасну смерть, до останнього подиху виконавши свій військовий обов’язок чесно і героїчно. Скільки сліз виплакали за загиблими синами, чоловіками, батьками їх матері, дружини, діти – ніхто не знає. Час іде, а біль не вщухає, пам’ять назавжди збереже тих, хто поліг у афганських ущелинах, хто недолюбив, недоспівав, недожив. Вічна пам’ять загиблим!.. Хвилина мовчання…Найдовша хвилина… Найтихіша, найсумніша, найтяжча хвилина…

Прес-служба відділу ДПтС України в Закарпатській області

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *