Керівництво УжНУ домоглося виплати працівникам зарплати

Керівництво УжНУ домоглося виплати працівникам зарплати

гривняЯк уже повідомлялося, через ситуацію, що склалася з виплатами з Державної казначейської служби, в УжНУ з’явився борг із заробітної плати перед викладачами. І це при тому, що на рахунках вишу достатньо коштів, закумульованих завдяки низці вдалих управлінських рішень, зокрема, щодо впроваджених заходів посилення енергоефективності тощо.

 Вчора, 7 листопада, проблему нарешті вирішено на рівні Міністерства освіти та науки: інтереси університету та його колективу відстояв ректор УжНУ, професор Федір Ващук.

Унаслідок докладених зусиль, повністю виплачено зарплату за жовтень. Більше того, керівництву вдалося отримати додаткове надходження від Міністерства – понад 1,5 мільйона гривень на оплату комунальних послуг та виплати стипендій.

Колектив університету сподівається, що надалі більше не виникатиме подібних непорозумінь і працівники вчасно отримуватимуть кошти. Тим більше, що УжНУ працює ефективно: нарешті вирішено фінансові проблеми вишу, йдеться вже лише про розвиток, якому не мають протидіяти зовнішні перешкоди.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.