Керівництво іршавської міліції здійснює виїзні прийоми громадян

Керівництво іршавської міліції здійснює виїзні прийоми громадян

Черговий особистий виїзний прийом громадян провів у селі Осійзаступник начальника Іршавського районного відділу підполковник міліції Мирон Лещишин.

 Проблеми, з якими громадяни звертались по допомогу до керівника –найрізноманітніші. Це –  неприязні відносини між  громадянами,  сімейні конфлікти, пошкодження майна, умови вступу до навчальних закладів системи МВС.

На території села Осій проживає майже 3500 чоловік. Село прославилось відомим письменником Федором Потушняком та народним артистом України Іваном Поповичем. З початком літа у село приїздить багато відпочиваючих, адже в урочищі «Кам′янка» розміщені бази відпочинку для дорослих та дітей.

Першою на прийом громадян навідалась завідувач Осійського дошкільного навчального закладу Ганна Жовнір, яка повідомила про пошкодження невідомими особами гойдалки  на дитячому майданчику. Також попросила посприяти у проведенню профілактичної бесіди з сільськими бешкетниками, які на цьому ж майданчику насмітили.

Наступним на прийом завітав мешканець села, який тривалий час не може встановити земельні межі на своїй земельній ділянці. Між сусідами із-за межі постійно виникають сварки та конфлікти, які неодноразово розглядались місцевими дільничними інспекторами міліції Святославом Капітаном та Василем Палюхом.

Директор Осійської ЗОШ 1-3 ст Марта Маргіта подякувала за оперативний виїзд слідчо-оперативної групи, яку вона напередодні викликала у зв′язку з постійним випасанням місцевим мешканцем коня на шкільному подвір′ї. Директор просила власника коня випасати в іншому місці, але він не реагував і тоді їй довелось викликати правоохоронців. Тільки по приїзду працівників міліції власник забрав коня із шкільного подвір»я, який вже на той час пошкодив саджанці червоного каштана. Марта Маргіта, скориставшись нагодою, запросила Мирона Лещишина на свято останнього дзвоника.

Окрім цього, до заступника звертались випускники місцевої школи  відносно роз’яснення їм правил вступу до вищих навчальних закладів системи МВС.

міліція

 

Відносно образ та погроз по мобільному телефону  фізичною  розправою звернулась мешканка села, про які їй було не дуже  зручно говорити, але обставини її змусили звернутись до міліції.

Сільський голова Василь Турянин в ході зустрічі підняв питання малозабезпечених сімей у селі Осій, які своїх неповнолітніх дітей залучають до жебракування. Також було обговорено питання щодо заборони відпуску алкогольних та тютюнових виробів неповнолітнім.

Підполковник міліції Мирон Лещишин запевнив присутніх на прийомі громадян, що працівники Іршавського райвідділу міліції здійснять перевірку вказаних фактів у найкоротший термін і всі порушені питання будуть найближчим часом вирішені.

Віта ГОРЗОВ

Іршавський РВ УМВС

 mvs.gov.ua

Telegram @trybuna - новини у смартфоні

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.