Кеменяша “поперли” з закарпатської “Батьківщини”

КеменяшОдним із головних закарпатських ньюз-мейкерів минулого тижня можна без сумнівів назвати Андрія Погорєлова. Призначення одіозного політика на посаду керівника Ужгородського міського виборчого штабу Юлії Тимошенко здивувало багатьох. Однак насправді ця подія стала цілком закономірною на фоні усіх останніх подій і пояснити подібний прецидент досить просто.

Скоріш за все, керівництву “Батьківщини”  остаточно набридла співпраця із Олександром Кеменяшом, котрий, як відомо, вже давно був близьким соратником Віктора Балоги і на останніх парламентських виборах більшість часу проводив саме у передвиборчих поїздках зі своїм «патроном». Якщо вже згадувати про парламентські вибори, то саме за подачі Кеменяша кандидатом від об’єднаної опозиції по 69-му (Мукачівському) округу пішов Олександр Переста, у якого не було ані найменших шансів здобути перемогу, і він скоріше виконував роль технічного кандидата Віктора Балоги. Не без участі Кеменяша під час виборів до Ужгородської міської ради від партії БЮТ депутатом став добре відомий нині Віктор Щадей. І якщо сумнівів у тому, на кого ж насправді працює цей молодий політик уже не залишилося в жодного закарпатця, то його партійна приналежність (він є саме членом Батьківщини) досі викликає чимало запитань.

 

Ще одним «засланим козачком» в рядах закарпатських бютівців, однак уже дещо вищого рівня, є Іван Курах – депутат Закарпатської обласної ради, член фракції БЮТ, і по сумісництву, шовгор Олександра Кеменяша. Власне, після того, як цей бютівець особисто привів на нещодавню зустріч із Петром Порошенком кілька десятків своїх підлеглих із Ужгородської міської лікарні, якою він завідує, керівництво обласного БЮТу остаточно переконалося у необхідності відлучення Олександра Кеменяша від будь-яких керівних функцій у партії. Щоправда, чому вони не зробили цього раніше, досі незрозуміло. Адже якщо прослідкувати рейтинги та й узагалі стан партії за останні вісім років, то можна побачити тільки одне: політичну структуру закарпатського БЮТу систематично знищували зсередини. І у більшості випадків на угоду саме Віктору Балозі, котрий отримував найбільше дивідендів від політичного краху своїх опонентів.

 

Власне, якщо проаналізувати кілька подібних фактів, то призначення Андрія Погорєлова (а він все ж є членом БЮТу) на посаду керівника міського штабу Тимошенко виглядає не таким вже й неочікуваним. Вочевидь, для партійного керівництва він став кращою заміною для Олександра Кеменяша, котрого нарешті остаточно відлучили від керівництва партією.

Карпат.ком

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Одна відповідь до “Кеменяша “поперли” з закарпатської “Батьківщини””

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *