Касир Пшонки попав в поле зору мукачівських люстраторів

бенцаПісля публікації  статті Закарпатського “смотрящего” Пшонки притягнуть до відповідальності на адресу редакції продовжують надходити матеріали про зажерливість закарпатського касира Пшонки Юрія Бенци.

Читачі з Мукачева просять звернути увагу на зятя прокурора, начальника Мукачівського міськрайонного МРЕВ Юрія Чорія, котрий нещодавно прикупив собі новенького “Мерседеса GL” вартістю 120 тисяч євро. Непогано живе пан даїшник, очевидно, що не на одну зарплату. І хатинку родина Чорія побудувала не будь-де, а на вул. Духновича, при цьому не погребували відібрати 50 сотин від дитячого садка.

Також  мукачівці обурені тим, що родина Юрія Бенци за безцінь купила двоповерхову будівлю на площі Миру де розмістився ОТР банк.

Так, що для люстраційного комітету Мукачева вже є достатньо роботи.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Одна відповідь до “Касир Пшонки попав в поле зору мукачівських люстраторів”

  1. нехай старий дідуган несе відповідальність за свої протиправні вчинки,як і інші корупціонери.йому не соромно було одіти форму працівника прокуратури та займатися здирництвом. ось,які в україні були чиновники.одне знущання над людьми заради власного збагачення.думали вічно будуть правителями держави.слава богу не так сталося,як гадалося.тепер доведеться за свої дії стати перед судом,а все награбоване та незаконно придбане віддати у власність держави. треба б запитати в бенци,чи не соромно йому за свої поступки,хоча сумніваюсь,що він не соромиться,бо давно втратив людську гідність. всі вони схожі на своїх босів-бандюковичів і як пшонка недійдавий.заклявбися навіки-подонок разом із своїми нащадками.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *